Justin Bieber i Hailey Bieber wezmą ślub jesienią! Ale rezygnują z dużej ceremonii

2019-08-13 9:15
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber i Hailey Bieber już kilka razy zabierali się do organizacji ślubu z prawdziwego zdarzenia. Para pobrała się we wrześniu ubiegłego roku w urzędzie w Nowym Jorku i od tamtego czasu planuje ceremonię w kościele i prawdziwe wesele. Za każdym razem jednak ślubne plany przerywały kolejne wydarzenia, które stawały im na drodze. Czy tym razem się uda?

Fani Hailey Bieber i Justina Biebera wciąż czekają na dzień, w którym zobaczą swoją ulubioną parą przed ołtarzem. Gdy we wrześniu ubiegłego roku para wzięła cichy ślub w nowojorskim urzędzie, bez białej sukni, pierwszego tańca i fotografów, wielu internautów nie kryło rozczarowania. Zakochani zapowiedzieli, że - zgodnie z modnym ostatnio wśród celebrytów trendem - urządzą też ślub z prawdziwego zdarzenia.

Przygotowania do imprezy idą jednak parze wyjątkowo opornie. Zgodnie z pierwszymi planami Justin i Hailey Bieber mieli wziąć drugi ślub na początku tego roku. Wtedy jednak ich plany pokrzyżował kiepski stan psychiczny Jusa, który musiał skupić się raczej na swoim zdrowiu niż wyborze ślubnego garnituru.

Justin Bieber i Hailey Bieber - drugi ślub jesienią?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, drugi ślub Justina Biebera i jego ukochanej ma odbyć się jesienią - czyli w rocznicę zawarcia przez nich małżeństwa w urzędzie. Para jest obecnie na etapie wybierania odpowiedniej daty i dopinania szczegółów. Wiadomo już jednak, że nie ma co liczyć na wystawną ceremonię i ogromne wesele. Jus i Hailey zdecydowali bowiem, że ślub będzie kameralny i odbędzie się wyłącznie w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół obojga.

>> Ariana Grande odwołała koncert w Polsce. Chodzi o rocznicę śmierci Mac Millera?

Nadal nie wiadomo zatem, czy Justin Bieber i Hailey Bieber zdecydują się na ujawnienie zdjęć ze ślubu mediom. Wiele gwiazd rezygnuje ze współpracy z reporterami, by zachować dzień ślubu wyłącznie dla siebie - w ostatnim czasie w ten sposób postąpili chociażby Sophie Turner i Joe Jonas oraz Heidi Klum i Tom Kaulitz. Obydwie pary zadbały o to, by paparazzi nie pojawili się w pobliżu ceremonii, dzieląc się później z fanami jedynie małą relacją na Instagramie.

Chcielibyście zobaczyć ślubną sesję Justina Biebera i Hailey Bieber?

NAJNOWSZE