Hailey Bieber i Justin Bieber

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin Bieber chwali się Hailey w skąpym bikini. "Uu, jesteś prawdziwa?"

2020-12-11 8:33

Do ogromnej paczki prywatnych zdjęć opublikowanych ostatnio na Instagramie Justin Bieber dorzucił kolejne. Oczywiście znów znalazła się na nim żona piosenkarza - tym razem jednak Justin pochwalił się jej zdjęciem w wyjątkowo skąpym bikini. Choć takie widoki ma przecież na co dzień, sam nie mógł ukryć zachwytu...

Chociaż od ślubu Bieberów minęło już ponad półtora roku, Justin patrzy na Hailey tak, jakby właśnie się w niej zakochał. Gorące uczucie pary widać na każdym kroku, choćby na licznych fotkach, które Justin Bieber publikuje na Instagramie. 

Niedawno mogliśmy podziwiać wielką paczkę nowych zdjęć, zarówno na profilu Justina Biebera, jak i jego żony Hailey. Teraz piosenkarz dorzucił do kompletu kolejne. Pokazał na nim swoją piękną żonę w bardzo skąpym bikini!

ESKA XD #012

Um, czy ty jesteś prawdziwa?

Hailey Bieber w skąpym stroju. Justin: Jesteś prawdziwa?

Nowe zdjęcie Hailey Bieber pojawiło się na Instagramie męża modelki w czwartkowy wieczór 10 grudnia. Justin Bieber nie zamieścił przy nim żadnego tekstu - dodał jedynie trzy emotki z sercami.

To samo zdjęcie wrzucił jednak na Insta Story i tym razem dodał do niego wymowny komentarz:

Sonda
Jak sądzisz - co wydarzy się życiu Hailey i Justina w kolejnym roku?
Hailey Bieber na Insta Story męża

i

Autor: instagram.com / Justin Bieber
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE