Justin Bieber pisze o nowym planie, a Hailey znów trzyma się za brzuch

2021-07-23 10:49 mm

Czy Hailey Bieber jest w ciąży? Niedawny post Justina Biebera ponownie rozgrzał plotki o dziecku pary, a tymczasem piosenkarz opublikował kolejne dwuznaczne zdjęcie. Nic dziwnego, że fani wciąż dopytują w komentarzach, czy Hailey i Justin zdecydowali się powiększyć rodzinę. Co ma na myśli Bieber pisząc o "nowym planie"?

Od chwili, kiedy Justin Bieber nazwał Hailey i siebie "mamą i tatą", internet żyje plotkami o ciąży modelki. Media przypominają, że piosenkarz wiele razy wspominał o planach powiększenia rodziny, a jego żona skończy w tym roku 25 lat. 

W przeszłości Justin kilka razy w różnych sytuacjach wspominał o dziecku (a nawet w liczbie mnogiej: o dzieciach). Zdaniem wielu osób podgrzewanie plotek o ciąży żony bawi artystę i celowo podgrzewa plotki o dziecku.

Czy tak jest i tym razem?

Na Instagramie Justina Biebera pojawiło się kilka nowych zdjęć. 

Planujemy coś naprawdę fajnego 😘😘😘

- napisał Kanadyjczyk, zamieszczając obok kilka zdjęć. Na pierwszej fotce widzimy jego żonę. Hailey może sprawiać wrażenie, jakby trzymała się za brzuch... 

Myślicie, że Justin przypadkiem wybrał właśnie TĘ fotkę na główną?

Co "planuje" Justin?

Jeden z fanów napisał krótko:

DZIECI.

Ktoś inny przypomniał niedawny podpis piosenkarza:

Mom and Dad (mama i tata)

Ale na szczęście nie wszyscy fani żyją plotkami o ciąży Hailey Bieber. Wielbiciele piosenkarza są w większości spragnieni przede wszystkim jego nowych piosenek.

Może nowy album prooooszęęę

Cokolwiek to będzie, jestem podekscytowana

- piszą fani Biebera.

A Wy jak myślicie? Czy "plany" Justina mają związek z jego muzyką czy rodziną?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021
NAJNOWSZE