Justin Bieber bez koszulki na spacerze z Hailey! Zabrał ją tam, gdzie zabierał Selenę!

2019-09-05 13:46 nk
Justin Bieber i Hailey Bieber na spacerze
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Justin Bieber i jego żona, Hailey Bieber, zrobili sobie dzień relaksu. Najpierw wybrali się do spa swoją wypasioną różową furą, a potem spacerowali za rękę po ulubionym miejscu Justina, czyli Hollywood Hills! W to samo miejsce, w którym kiedyś spędzał czas z Seleną Gomez! Zobaczcie ich nowe zdjęcia!

Justin Bieber opublikował niedawno bardzo długi i szczery wpis na temat tego, jak popadł w problemy psychiczne i zaczął brać narkotyki, bo nie radził sobie z bardzo wcześnie zdobytą światową sławą. Piosenkarz przyznał, że małżeństwo z Hailey Baldwin uratowało mu życie i nauczyło cierpliwości, pokory oraz odpowiedzialności.

Nie da się ukryć, że artysta jest bardzo zakochany w swojej żonie. Justin i Hailey rzadko są widywani osobno. I choć nie mają problemu, by przyznać, że i u nich zdarzają się problemy czy kłótnie, wciąż trwają razem i planują nawet drugi ślub! Ten ma się odbyć 31 września.

Justin i Hailey "odczarowują" miejsce, w które Jus zabierał Selenę?

Ostatnio Justin i Hailey Bieber zrobili sobie wspólny dzień relaksu. Najpierw wybrali się różowym porsche do salonu spa, a potem zrobili sobie wspólny spacer po wzgórzach Hollywood.

Kiedyś Justin Bieber zabierał w to samo miejsce Selenę Gomez, a paparazzi raz na jakiś czas przyłapywali parę na czułościach właśnie w Hollywood Hills. Czy Jus postanowił "odczarować" to miejsce? Czy może po prostu bardzo je lubi? Tak czy inaczej spacer z Hailey za rękę wyglądał na bardzo udany, a atmosfera między małżonkami jest tak gorąca, że Justin zdjął nawet koszulkę! No dobra, atmosfera w Kalifornii pewnie też do najchłodniejszych nie należy... ;)

NAJNOWSZE