Jungkook, J-Hope i reszta BTS PRZEPROSZENI przez TVN! Fani: "To niewiele Wam pomoże"!

2020-01-29 19:32 nk
Jungkook z grupy BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Po kontrowersyjnym materiale w Dzień Dobry TVN na stację spadły gromy za brak rzetelności i obiektywizmu. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtyasik zdawali się drwić z męskości najprzystojniejszego mężczyzny świata. Teraz TVN przeprasza za materiał i zapowiada "wewnętrzne wyjaśnienie sprawy". Cokolwiek to oznacza, fani BTS nie dali się udobruchać!

Prowadzący Dzięń Dobry TVN, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, nieźle narazili się fanom zespołu BTS. Prezenterzy poddali w wątpliwość męskość Jungkooka, który został niedawno wybrany najprzystojniejszym mężczyzną świata. Gospodarze śniadaniówki zdawali się lekko drwić z urody i stylu Azjaty, a dodatkowo w materiale reporterskim zamiast Jungkooka użyto zdjęcie jego kolegi, J-Hope'a. Tego było już za wiele. Na TVN wylało się morze krytyki!

TVN przeprasza za Kalczyńską, Sołtysika i Federa!

Stacja TVN postanowiła wydać specjalne oświadczenie w sprawie feralnego materiału w Dzień Dobry TVN. Jej przedstawiciele napisali na oficjalnym fanpage'u programu, że zamierzają zbadać sprawę w ramach wewnętrznego dochodzenia.

Chcielibyśmy przeprosić Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków zespołu, artystów i fanów K-popu oraz wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN”. Wydźwięk programu był całkowicie niezgodny z naszymi wartościami. Dlatego wyjaśniamy tę sprawę wewnętrznie i dołożymy starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości.

- czytamy.

Niestety, władzom TVN nie udało się udobruchać BTS Army...

Szczerze mówiąc, tego typu oświadczenie niewiele Wam pomoże. Jeżeli wytwórnia BH [Big Hit Entertainment - przyp. red.] zdecyduje się złożyć pozew, to fani z Polski pomogą im za darmo, więc lepiej przeproście na wizji i wyciągnijcie wnioski. Dziennikarze powinni być bezstronni i przede wszystkim zaznajomieni z tematem. Można kogoś nie lubić i jest to naturalne, ale każdemu człowiekowi należy się szacunek, a wygląda na to, że Wasi "dziennikarze" nie znają tego pojęcia.

Gdyby takie cos w TvP puscili, to chyba przez pol roku byscie gadali. Wasz program jest po prostu malo inteligentny, prowadzacy nie maja pojecia o czym mowia, wychodzi z nich zasciankowosc i przekonanie, ze sa nie wiadomo kim. I to nie jest pierwszy przypadek w tej Waszej sniadanowce.

szczerze to mozecie sobie te przeprosiny wsadzic wiecie gdzie. gdyby material nie zgadzal sie z waszumi wartosciami nie publikowalibyscie go w telewizji. i dawno wyrzucilibyscie chajzera z programu

Przecież to było przez Państwa stację zaplanowane, to o jakim wydźwięku piszecie? Widziałam ten kawałek w programie. Szczerze byłam zniesmaczona. Żenada. Dobrze, że przepraszacie. Chyba nie macie wyjścia. Ale fakt pozostaje faktem, że był to zaplanowany materiał...nie rozumiem jak publicznie można kogoś wyśmiewać??

- brzmią komentarze pod postem Dzień Dobry TVN.

Zgadzacie się z nimi?

NAJNOWSZE