Julia Wieniawa-Narkiewicz

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@agatabuczkowska_official Julia Wieniawa-Narkiewicz gorzko o branży, w której pracuje

Celebryci

Julię Wieniawę irytują inni celebryci. Padły ostre słowa

2024-06-12 21:31

Julia Wieniawa, popularna aktorka i piosenkarka młodego pokolenia, znana z licznych ról w polskich serialach oraz produkcjach filmowych, zaskoczyła bardzo szczerą wypowiedzią na temat kolegów i koleżanek z branży. W jednym z ostatnich wywiadów nie szczędziła ostrych słów pod adresem celebrytów, z którymi ma styczność podczas różnego rodzaju eventów.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy młodego pokolenia polskiego show-biznesu. Swoją karierę rozpoczęła od ról w popularnych serialach, takich jak "Rodzinka.pl", gdzie wcieliła się w postać Pauli. Jej talent aktorski szybko zauważono, co zaowocowało rolami w produkcjach filmowych, m.in. w "Kobiety mafii" Patryka Vegi oraz "Sala samobójców. Hejter" Jana Komasy.

Wieniawa to nie tylko aktorka, ale również piosenkarka. Wydała kilka singli, które zdobyły popularność wśród młodej publiczności. Jej profil na Instagramie śledzą miliony fanów, dla których stała się wzorem do naśladowania. Mimo młodego wieku, Julia zdążyła również zaistnieć w świecie influencingu jako ambasadorka wielu popularnych na całym świecie marek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mało kto wie kim jest tata Julii Wieniawy. To ceniony artysta

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Julia Wieniawa jest rozczarowana show-biznesem

Życie prywatne Julii Wieniawy także przyciąga uwagę mediów i fanów. Była związana m.in. z aktorem Antonim Królikowskim oraz muzykiem Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Każdy z tych związków był szeroko komentowany przez media plotkarskie. Mimo że Julia Wieniawa sama jest częścią show-biznesu, nie ukrywa swojego krytycznego spojrzenia na ten świat. W jednym z ostatnich wywiadów, aktorka wyraziła swoje niezadowolenie z tego, jak funkcjonuje przemysł rozrywkowy i jak zachowują się niektórzy jego przedstawiciele.

Nie przyjaźnię się za bardzo z ludźmi z show-biznesu, bo jest zepsuty i odklejony. Niektórzy ludzie są naprawdę odklejeni od rzeczywistości. Nie mówię o wszystkich, ale czasami, jak patrzę na te osoby, które wychodzą na ścianki, to sobie myślę: 'naprawdę, to są odklejeńcy'. Życzę im tego, żeby czasem zeszli na ziemię

- mówiła Wieniawa, nie kryjąc swojego rozczarowania., w programie Bartosza Boruciaka "RAPtowne Rozmowy" w Mixtape TV

Aktorka nie szczędziła krytyki "chwilowym celebrytom"

Aktorka zwróciła również uwagę na problem "gwiazd jednego sezonu", którzy popularność zdobyli dzięki rozmaitym programom rozrywkowym.

Zobacz, ile jest osób z programów telewizyjnych. One są na pół roku, trzy miesiące i ich nie ma. Mają mnóstwo followersów, a potem i tak nic nie robią, nie mają pracy, nie mają zleceń, nie mają reklam. Bo nie stoi za tym żadna inna wartość poza ładną twarzą na ładnym zdjęciu w ładnym świetle

- dodała.

Mimo krytycznego podejścia do świata show-biznesu, Julia Wieniawa stara się przenosić do niego wyższe wartości. W swoich działaniach i projektach stawia na autentyczność, rozwój osobisty, a także pragnie stanowić inspirację dla swoich fanów. Promuje zdrowy styl życia, a także angażuje się w ważne projekty społeczne.