Julia Wróblewska płacze na TikToku. Chodzi o zdrowie psychiczne

2021-10-12 18:50 es

Julia Wróblewska to jedna z tych aktorek, które wczesne wejście do show-biznesu przypłaciły swoim zdrowiem psychicznym. Gwiazda nie raz opowiadała o terapii i leczeniu. Julia Wróblewska nie zamierza robić z chorób psychicznych tematu tabu, więc na swoim TikToku umieściła emocjonujące nagranie.

Julia Wróblewska weszła do show-biznesu, jako malutka blondyneczka w produkcjach takich jak Tylko mnie kochaj, M jak miłość czy Listy do M. Z czasem jednak przestała być dzieckiem. Wówczas zaczął się dla niej trudny okres dojrzewania na oczach całego kraju. Przyszła presja i horrendalne oczekiwania.

Kariera Julki Wróblewskiej to dowód, że dziecięce gwiazdy nie mają lekkiego życia. Aktorka coraz głośniej mówi o swoich problemach psychicznych, depresji oraz leczeniu, jakiego się podejmuje. Nie wykluczone, że wkrótce opuści także M jak miłość, właśnie po to, by skupić się na zdrowiu psychicznym.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Julia Wróblewska płacze na TiKToku

Gwiazda wykorzystuje media społecznościowe, by uświadamiać fanów w kwestii depresji, lęków, ataków paniki i problemów psychicznych w ogóle. Kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Zdrowia Psychicznego. Julia Wróblewska z tej okazji opublikowała na TiKToku filmik.

Wciela się tam w dwie postaci. Jedna z nich mówi, że udało się jej przetrwać. Drug pyta - "co się stało, walczyłaś z kimś?"

Wówczas na nagraniu zmieniają się kolory. Julia Wróblewska płacze, a dookoła niej pojawiają się napisy:

Nikt nie będzie za tobą tęsknić, przecież nikt nawet cię nie lubi. Widziałam, jak patrzyłaś na te tabletki, po prostu weź je wszystkie.

W ten sposób Julia Wróblewska pokazała, co może dziać się w głowie osoby, która zmaga się z chorobami psychicznymi.

A my dodajemy, że przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu działa bezpłatna linia telefoniczna 800 70 2222 dla osób w kryzysie psychicznym.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE