Julia Wróblewska opuściła ośrodek terapeutyczny - jak się czuje?

i

Autor: AKPA Julia Wróblewska opuściła ośrodek terapeutyczny - jak się czuje?

Julia Wróblewska opuściła ośrodek zamknięty. Jak sobie radzi? "Większość rzeczy nie jest już taka sama"

2022-05-13 13:30

Przez ostatnich 6 miesięcy Julia Wróblewska przebywała w ośrodku terapeutycznym, gdzie pod okiem ekspertów poddała się leczeniu zaburzeń osobowości. Teraz wróciła już do domu, a w mediach społecznościowych relacjonuje, jakie jest jej samopoczucie i czy powrót był dla niej łatwy.

Julia Wróblewska, mimo młodego wieku, zdążyła już zwojować polski show-biznes. Wystąpiła w takich hitach, jak "Tylko mnie kochaj", "Listy do M.", czy "M jak miłość", a nawet wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Ostatnio odsunęła się jednak w cień, by zadbać o zdrowie psychiczne. Jak czuje się teraz? Wygląda na to, że znacznie lepiej.

ZOBACZ TAKŻE: Aktorzy, którzy zrobili wielką karierę w bardzo młodym wieku [TOP10]

Julia Wróblewska opuściła ośrodek terapeutyczny - jak się czuje?

Przed kilkoma laty Julia Wróblewska wyznała, że zdiagnozowano u niej zaburzenia osobowości typu borderline. W listopadzie aktorka zniknęła z mediów społecznościowych, udając się do ośrodka terapeutycznego, gdzie poddała się leczeniu. Tam okazało się, że diagnoza uległa zmianie. 

Czuję się dużo lepiej. Mam więcej odwagi, by dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu. Zmieniła się też moja diagnoza, co obróciło moje myślenie do góry nogami, ale ją akceptuję - wyznała Julia Wróblewska po opuszczeniu ośrodka. 

ZOBACZ TAKŻE: Ile zarabiają dziecięcy aktorzy? Gaże najmłodszych gwiazd zwalają z nóg!

Gwiazda zamieszcza w sieci coraz więcej zdjęć, na których widzimy ją promienną i uśmiechniętą. Wszystko wydaje się zatem zmierzać w dobrym kierunku. Sama Julka kilkakrotnie podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi pobytu w ośrodku i powrotu do domu. Przyznała, że choć wiele rzeczy uległo zmianie, teraz ma więcej energii i zapału, by zmienić swoje życie na lepsze.

Zaczynam czuć się coraz lepiej z faktem, że wróciłam do domu i większość rzeczy nie jest już taka sama. Mam wrażenie, że mam więcej energii żeby żyć, wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi. Więcej pewności, by podejmować ważne kroki w moim życiu - napisała na Instagramie. 

Pod zdjęciami Julii Wróblewskiej znaleźć możemy wiele słów wsparcia. Fani aktorki zalewają ją falą ciepłych i pozytywnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Rozkraczona Madonna RODZI na ekranie! Zrobiła to w szczytnym celu

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Anna Mucha?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE