Julia Wieniawa żałuje rozstania z Antkiem Królikowskim? Aktorka komentuje

2019-01-10 14:42
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Autor: Mateusz Jagielski/East News

O związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego zrobiło się wyjątkowo głośno pod koniec ubiegłego roku, gdy media zaczęły pisać o kryzysie w relacji aktorów. Jeszcze przed Nowym Rokiem okazało się, że para rzeczywiście się rozstała. Czy Julia już tego żałuje?

Julia Wieniawa od niedawna znów jest singielką. Pod koniec minionego roku 19-letnia gwiazda rozstała się ze swoim 29-letnim chłopakiem, Antkiem Królikowskim. Rozstanie poprzedzała burza medialna - tabloidy długo rozpisywały się na temat kryzysu w związku pary, wzajemnej zazdrości czy stawiania pracy ponad związek. W końcu przepowiednie mediów spełniły się i para się rozstała.

Ani Julia Wieniawa, ani Antoni Królikowski aż do teraz w żaden sposób nie odnosili się do swojego zakończonego niedawno związku. Oboje szybko zajęli się swoim życiem. W ostatnim wywiadzie dla Vivy Julia nie mogła jednak uniknąć pytań o rozstanie.

>> Agent Gwiazdy 4: Edyta Górniak wie, kto jest agentem! Piosenkarka zdradzi sekret show?

Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Antonim Królikowskim

Julia Wieniawa została gwiazdą najnowszego wydania magazynu Viva. Młoda aktorka trafiła w seksownej pozie na okładkę magazynu i udzieliła w środku obszernego wywiadu. Padło również pytanie o Antka Królikowskiego. Jak Julia Wieniawa skomentowała rozstanie?

Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto

- powiedziała aktorka.

Poznałam go trochę za wcześnie. Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać

- cytuje Julię serwis natemat.

Spodziewaliście się, że Julia Wieniawa i Antoni Królikowski nadal się przyjaźnią?

NAJNOWSZE