Julia Wieniawa z ważnym przekazem dla kobiet. Zauważyła duży problem

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Julia Wieniawa z ważnym przekazem dla kobiet. Zauważyła duży problem

2023-09-22 10:41

Julia Wieniawa postanowiła zabrać głos w bardzo ważnej sprawie. Gwiazda zaapelowała do wszystkich kobiet, zwracając tym samym uwagę na ogromny problem. Wykorzystała swoją popularność, aby zawalczyć o konieczną zmianę. O czym wypowiedziała się Julia Wieniawa? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Niektórzy celebryci starają się używać swojego głosu w dobrej wierze. Marzą o tym, aby zmienić świat na lepsze i zwracają uwagę na ważne problemy społeczne. Julia Wieniawa zdecydowanie zalicza się do tego grona. Tym razem gwiazda ponownie nie zawiodła. W obliczu istotnego wydarzenia państwowego, które zbliża się wielkimi krokami, postanowiła wypowiedzieć się na naprawdę poważny temat. Zwróciła się w stronę wszystkich kobiet z przekazem, o którym powinny pamiętać każdego dnia. Trzeba przyznać, że naprawdę dobrze postąpiła, decydując się na ten apel. Jaki problem poruszyła? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa promienieje w bieliźnie. Wygląda jak milion dolarów

Julia Wieniawa odpowiedziała Podsiadle! Jest gotowa na zagraniczną karierę

Julia Wieniawa - wybory

Nie od dziś wiadomo, że w najbliższym czasie - a konkretnie 15 października - odbędą się wybory parlamentarne. Polacy zadecydują, kto zdobędzie większość głosów. To w ich rękach leży los kraju i absolutnie nie powinni o tym zapominać. Julia Wieniawa ewidentnie pokazała, że jest tego w pełni świadoma. Gwiazda postanowiła zaapelować do kobiet, aby te skorzystały z głosu, o który niegdyś musiały walczyć. Poprosiła je, by wzięły udział w najbliższych wyborach. Czym więcej głosów wrzucą do urny, tym większe prawdopodobieństwo, że wygra ktoś, komu kibicuje większa część Polski. Zdecydowanie popieramy jej zdanie. Warto głosować!

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa jak Hailey Bieber? Fani: Wyglądacie identycznie!

Hej. Dziewczyno, zatrzymaj się na chwilę i posłuchaj mnie. Mam do Ciebie pytanie. Czy jak otwierasz szafę, to lubisz mieć wybór? Ja też. A jak idziesz do restauracji na śniadanie, to lubisz mieć wybór? No, ja też. A jak idziesz do sklepu, to lubisz mieć wybór? Ja też i korzystam z niego. Więc teraz, 15 października, kiedy odbędą się wybory, błagam, skorzystaj z tego wyboru i oddaj swój głos. Tak wiele lat walczyłyśmy o to, żeby mieć prawo głosu, więc skoro je teraz mamy, to nie zmarnujmy tego. Ja idę na wybory, a Ty? - przekazała Julia Wieniawa.