Julia Wieniawa wygra Taniec z Gwiazdami? Dla wielu jest pewniakiem. "Wygrałam dla siebie"

2020-09-03 15:00

Czy Julia Wieniawa wygra program "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Dla wielu to właśnie ona i jej taneczny partner, Stefano Terrazzino są pewniakami w wyścigu po Kryształową Kulę. Tymczasem sama Julia Wieniawa wyznaje, że w pewnym sensie już wygrała. Dla siebie!

Petardina – tak o Julii Wieniawie mówi jej taneczny partner Stefano Terrazzino. Czego się chwyci, tam osiąga spektakularne sukcesy. Po emisji dwóch pierwszych odcinków „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” zachwyciła tanecznym talentem. Jak szczerze przyznaje, kocha taniec. Cieszy się z powrotu na parkiet tanecznego show Polsatu z wielu powodów…

O tym, że zobaczymy ją w jesiennej odsłonie „Tańca z gwiazdami”, Julia Wieniawa wiedziała w dniu, kiedy ogłoszono przeniesie emisji show. Bez wątpienia Julia połknęła tanecznego bakcyla.

- Jestem przeszczęśliwa, że „Taniec z Gwiazdami” rusza z kopyta! – twierdzi celebrytka. - Już po dwóch pierwszych odcinkach przekonałam się, jak bardzo kocham tańczyć i że ten program mogę nazwać przygodą życia. Nigdy w nic aż tak mocno się nie zaangażowałam. Nie opuściłam jak dotąd ani jednego treningu.

Nic dziwnego, że Julia Wieniawa rozkwita w tańcu, skoro ma u swojego boku tak charyzmatycznego tancerza, jakim jest Stefano Terrazzino. Połączenie ich w taneczną parę było strzałem w dziesiątkę. Pomimo znacznej różnicy wieku – a dzieli ich aż 19 lat – świetnie się ze sobą dogadują.

– zdradza Julia Wieniawa.

- wyznaje Julka Wieniawa.

Jak myślicie - to właśnie ona i jej partner wygrają Taniec z Gwiazdami 11?

Zwykle podczas 4-godzinych treningów minimum godzinę schodzi nam na plotkowanie i wymienianie się inspiracjami. Uwielbiam rozmawiać ze Stefano. Mamy wiele wspólnych tematów i tyle pomysłów na choreografie, że musielibyśmy chyba wziąć udział w 100 odcinkach „Tańca z Gwiazdami”, żeby je wszystkie zrealizować!

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie.
Sonda
Kto wygra 11. edycję Tańca z Gwiazdami?

Jak dobrze pamiętamy, przyjaźń pomiędzy Julią Wieniawą a Stefano Terrazzino wyszła także poza salę treningową. Oboje spędzili wakacje na słonecznej Sycylii, z której pochodzi słynny tancerz.

W pewien sposób wygrałam dla siebie ten program. Poznałam wspaniałego przyjaciela. Cieszę się, że mogłam zobaczyć jego piękną Sycylię, a także poznać jego bliskich i znajomych. Ten wyjazd na pewno jeszcze bardziej nas zżył

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE