Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA; instagram/juliawieniawa Julia Wieniawa poleciała na wakacje na Malediwy

Julia Wieniawa w bikini pozuje na Malediwach. Uciekła z zimnej Polski do raju

2023-02-17 17:29

Julia Wieniawa postanowiła zrobić sobie wakacje i odpocząć od pracy i show-biznesu. Nie zdecydowała się jednak na wypoczynek w zimnej Polsce. Poleciała na gorące Malediwy. W jej mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z tropikalnego urlopu. Z pewnością wielu z was pozazdrości jej takiego wypadu!

Julia Wieniawa aktualnie nie musi martwić się o mroźne poranki, deszcz czy mgłę. Aktorka i piosenkarka postanowiła zrobić sobie krótką przerwę w pracy i zregenerować się na plaży z prawdziwego zdarzenia. Z racji tego, że w Polsce aktualnie mamy zimę, nie mogła pozwolić sobie na plażowanie w Sopocie czy Łebie, a więc ruszyła na gorącą wyspę. I to na jaką! Wybrała wakacje z najwyższej półki. Wyjazd na Malediwy to nie tylko wielkie marzenie tysięcy osób, ale też jedna z droższych opcji. Ceny potrafią być tam naprawdę wysokie. Julia ewidentnie się tym nie przejmuje i świetnie się bawi. Podczas gdy my patrzymy na szarobury widok za oknem, ona opala się na gorącej plaży.

Julia Wieniawa odważnie pozuje w bikini. Te zdjęcia rozpalają!

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie

Julia Wieniawa na Malediwach

- Reset czas start - napisała na Instagramie Julia Wieniawa. I choć odpoczywa od hałasu i nadmiaru pracy, postanowiła nie porzucać social mediów. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia z egzotycznych wakacji. Można pozazdrościć, bo jak widać na fotografiach, jest tam naprawdę pięknie. Posypały się komentarze internautów. "Wspaniałe widzieć, jak nabierasz energii słonecznej", "daj namiar na hotel… udanego wypoczynku", "wyłącz telefon i rozkoszuj się miejscem", "Julka więcej zdjęć" - czytamy. Jej wakacyjny post na Instagramie zamieszczamy niżej.

Julia Wieniawa w skąpej bieliźnie odsłoniła bardzo dużo! Zmysłowe zdjęcia biją rekordy