Julia Wieniawa pokazała tatę na Instagramie! Ale przystojniak! Zobacz zdjęcie!

2019-10-20 16:49 nk
Julia Wieniawa
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Konrad Wieniawa-Narkiewicz raczej nie pojawia się na Instagramie córki. Może dlatego w sieci pojawiają się plotki, że Julia Wieniawa nie ma z nim dobrych relacji. Okazuje się jednak, że kontakty gwiazdy i jej taty nie są złe, skoro aktorka uczciła jego urodziny na swoim Instagramie! Zdjęcie ojca Julii Wieniawy robi wrażenie!

Julia Wieniawa raz na jakiś czas wrzuca na swój Instagram zdjęcie z mamą, która jest jednocześnie jej agentką. Marta Wieniawa-Narkiewicz rozstała się z mężem, gdy Julka była jeszcze dzieckiem. Od tamtej pory oboje rodzice dorobili się kolejnych dzieci z nowych związków. Tata aktorki jednak raczej nie gości w mediach społecznościowych gwiazdy. W sieci krążyły jakiś czas temu plotki, że Julka nie ma kontaktu z tatą. Gwiazda zdementowała doniesienia, opowiadając, jak to podziwia ojca za jego wiedzę i talent.

Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Ojciec Julii Wieniawy to ceniony artysta plastyk. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Grafiki oraz kierunek pedagogiczny na poznańskiej ASP. W 2000 roku wygrał Wielki Konkurs Malarski na najlepszy wizerunek Warszawy. Ma też na koncie Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z IV Międzynarodowego Biennale Obrazu Quadro-Art 2014. Konrad Wieniawa-Narkiewicz wykłada projektowanie graficzne w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Uczy też malarstwa, grafiki i rzeźby w Młodzieżowej Akademii Artystycznej.

Konrad Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie Julii

Z okazji urodzin swojego taty Julia Wieniawa zamieściła na swoim Insta Stories wspólne zdjęcie a ojcem. Na fotce aktorka i jej rodzic stoją przytuleni. Julia opatrzyła post podpisem: "Mój tatuś ma urodzinyyy!" i dołączyła serduszko.

Trzeba przyznać, że ojciec gwiazdy to bardzo przystojny mężczyzna. Zobaczcie fotkę!

Julia Wieniawa z ojcem
Autor: Instagram.com/juliawieniawa
NAJNOWSZE