Julia Wieniawa ostrzega. Jej fanów czekają poważne kłopoty!

2021-09-23 21:25 kp
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Wykorzystywanie wizerunków znanych osób to znany chwyt oszustów, którzy w ten sposób chcą zachęcić do siebie internautów. Tym razem posłużyli się wizerunkiem Julii Wieniawy reklamującym niebezpieczny link. Gwiazda natychmiast odcięła się od akcji i ostrzegła swoich fanów.

Gwiazdy showbiznesu bardzo ostro reagują na wszelkie próby oszustw związanych z ich osobami i robią wszystko, by sprawcom nie uszło na sucho oszukiwanie internautów i bezprawne wykorzystywanie ich zdjęć. Mimo tego w sieci regularnie pojawiają się kolejne akcje, w których przestępcy posługują się wizerunkami celebrytów, by wyłudzić od ich fanów pieniądze lub dane osobowe. 

Tym razem Julia Wieniawa padła ofiarą takich praktyk. Gdy tylko do gwiazdy trafiły linki do kłamliwych artykułów, postanowiła działać i ostrzegła swoich fanów. 

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Julia Wieniawa ostrzega

Okazało się, że w sieci można znaleźć artykuł, w którym Julia Wieniawa rzekomo zdradza swój sposób na zarabianie wielkich pieniędzy. By go odkryć, wystarczy kliknąć... to oczywiście kłamstwo. Aktorka nigdy nie brała udział w takiej akcji!

Kochani... ktoś od dłuższego czasu bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek w celu oszukiwania ludzi! Proszę nie klikajcie w ten link i nie wierzcie w to. Sprawą zajął się już mój prawnik. 

- napisała na Insta Story.

Daliście się kiedyś nabrać takim oszustom?

NAJNOWSZE