Julia Wieniawa ostro o kolegach z branży. Tymi słowami zaszokowała!

i

Autor: Akpa

Julia Wieniawa ostro o kolegach z branży. Tymi słowami zaszokowała!

2023-03-21 15:44

Julia Wieniawa miała do czynienia z największymi gwiazdami z polskiego show-biznesu. Okazało się, że nie na wszystkich z nich patrzy przychylnym okiem - wręcz przeciwnie. Ostro skrytykowała swoich kolegów z branży, określając ich naprawdę mocnymi słowami. Co powiedziała aktorka? Przekonajcie się sami!

Julia Wieniawa należy do grona najbardziej utalentowanych gwiazd spośród młodego pokolenia. Jej filmy są chętnie oglądane, a muzyka ma ogromną ilość fanów. Wobec tego miała szansę pracować z najlepszymi aktorami czy wokalistami. Okazuje się, że jednak nie do wszystkich ze świata show-biznesu żywi ona sympatię. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie. O niektórych z nich ma naprawdę kiepskie zdanie. Jej relacje z kolegami z branży pozostawiają sobie wiele do życzenia, raczej unika wchodzenia z nimi w przyjaźń. Influencerka skierowała w ich stronę ostre słowa, które mogą wywołać skandal. Jak ich nazwała? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa pędzi jak burza! To kolejne wyzwanie w jej karierze

Shake Your Eska #12 | Sweater Weather

Julia Wieniawa o show-biznesie

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu w programie "Zza kulis". To tam opowiedziała, jak wyglądają jej relacje z innymi celebrytami. Jak się okazuje, raczej stara się unikać ich towarzystwa. Według dziewczyny są oni odklejeńcami i życzy im, aby czasem zeszli na ziemię.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wróblewska okradziona! Sama chce odnaleźć złodziei

Nie przyjaźnię się za bardzo z ludźmi z show-biznesu, bo jest zepsuty i odklejony. Niektórzy ludzie są naprawdę odklejeni od rzeczywistości! Nie mówię o wszystkich, ale czasami, jak patrzę na te osoby, które wychodzą na ścianki, to sobie myślę "naprawdę, to są odklejeńcy". Życzę im tego, żeby czasem zeszli na ziemię - wyznała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa - koledzy z branży

Julia Wieniawa rzadko pokazuje się w towarzystwie ludzi ze swojej branży. We wcześniejszych latach przyjaźniła się z Jessicą Mercedes, jednak ta znajomość miała swój gorzki finał. Wygląda na to, że rzeczywiście nie przepada za towarzystwem innych celebrytów!

Sonda
Uważasz, że celebryci są odklejeni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE