Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Morskim Oku. Internauci: nieodpowiedzialność

2021-01-21 17:14 es
Julia WIeniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to nowa para show-biznesu. Zakochani postanowili uciec od zgiełku stolicy i ruszyli w góry. Mimo trwającej pandemii i oficjalnie zamkniętych hoteli. Pod wspólnym zdjęciem na Morskim Oku posypała się krytyka!

Julia Wieniawa ma na głowie sporo projektów. Filmy, seriale, własna marka odzieżowa. Celebytka nie zapomina, jak ważny jest odpoczynek! Najpierw kusiła zdjęciami z uwielbianego przez gwiazdy Zanzibaru. Teraz wypoczywa w znacznie bardziej swojskich okolicach. Wraz z nowym chłopakiem pojechała w polskie góry.

Na Instagramie możemy zobaczyć, jak Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wypoczywają na śniegu. Jednak zamiast komplementów i ciepłych słów, internauci ich krytykują. Za co?

ESKA XD #014

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są nieodpowiedzialni?

Zakochana para ruszyła na południe Polski. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odwiedzili Morskie Oko. Nie mogło się obyć bez zdjęć! Wspólne fotki celebrytka podpisała zaledwie emoji serca i płatka śniegu.

Znacznie do powiedzenia mieli za to internauci. Zauważyli, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki stoją na zamarzniętym jeziorze. Chociaż ostatnio temperatura spadła poniżej 0, to wciąż duże niebezpieczeństwo!

- To nieodpowiedzialność chodzić po lodzie!

- Wchodzenia na zamarznięte Morskie Oko nie pochwalam

- Widoki piekne ale brak odpowiedzialności jak.i rozsądku wchodząc na Morskie Oko. Jest zakaz i trąbią o tym nagminnie 😊

- A nocleg gdzie był? Gdzie maseczki ? Nie ma zostanwdomu?👁

To tylko niektóre z komentarzy.

Ten ostatni to aluzja do mody wśród gwiazd na zimowe wyjazdy. Chociaż oficjalnie restauracje i hotele pozostają zamknięte, to celebryci z rodzinami podróżują w najlepsze.

NAJNOWSZE