Julia Wieniawa ma psa! To totalny słodziak! [ZDJĘCIA]

2019-01-28 13:30
Julia Wieniawa - hotplota.pl
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa nie mogła długo nosić pustki w sercu po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Jego miejsce zajął uroczy szczeniak. Nic dziwnego, że Julia całkowicie straciła dla niego głowę!

"Już nie mogę dłużej ukrywać się z moją nową miłością...!" - te słowa z Instagramu Julii Wieniawy przysporzyły jej fanów o szybsze bicie serca. Czyżby gwiazda znalazła już nowego chłopaka? Odpowiedź jest całkiem inna, jednak wyjątkowo słodka!

Julia Wieniawa ma psa. Młoda aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z uroczym, białym szczeniakiem. Piesek ma na imię Gustaw i jest maltańczykiem.

>> Olga Kalicka znów pozuje z synkiem! I opowiada o porodzie

Julia Wieniawa - "miłość jej życia" to pies

Julia Wieniawa dodała na Instagram cztery zdjęcia z maleństwem. Nie wiadomo, jak długo piesek mieszka już z aktorką, jednak nie ma wątpliwości, że jest już między nimi ogromna więź.

Celebrytka już od dawna słynie ze swojej miłości do psów. Jej pierwszy pupil o imieniu Klasyk pochodzi ze schroniska. Zaraz po przyjęciu zwierzaka Julia wraz z Antkiem Królikowskim musieli mocno zaangażować się w walkę o jego zdrowie. Piesek chorował na parwowirozę, jednak dzięki walce swoich nowych właścicieli odzyskał siły. Po rozstaniu Klasyk najprawdopodobniej zamieszkał z aktorem.

Zobaczcie nowego psa Julii Wieniawy. Uroczy?

NAJNOWSZE