Taniec z Gwiazdami 2020: Kto wygrał 11. edycję Dancing With The Stars? Wyniki finału

2020-10-23 22:05 mm
Taniec z gwiazdami - odcinek z 9.10.2020
Autor: Polsat, WBF

Kto wygrał Taniec z Gwiazdami 2020? Już 23 października dowiedzieliśmy się, kim są zwycięzcy 11. edycji tanecznego show Polsatu. Finał tegorocznej odsłony Dancing With The Stars odbył się wcześniej niż zaplanowano, a cała jesienna edycja dostarczyła znacznie więcej emocji, niż wszystkie poprzednie. Czas poznać zwycięską parę!

Taniec z Gwiazdami 2020 dobiegł końca! Już 23 października poznaliśmy zwycięzców 11. edycji Dancing With The Stars. Tegoroczny Finał Tańca z Gwiazdami odbył się wcześniej, niż planowano - a wszystko przez pandemię.

Koronawirus pokrzyżował plany producentów - z powodu zakażeń i kwarantanny dwie kolejne pary musiały w końcówce 11. edycji Tańca z Gwiazdami opuścić parkiet. W programie niespodziewanie pozostała tylko dwójka uczestniczek i ich tancerze.

Kto wygrał Taniec z Gwiazdami 2020?

11. edycja Tańca z Gwiazdami dostarczyła wielu emocji, choć niestety nie wszystkie miały związek z tanecznymi umiejętnościami uczestników. Życie pisze nieprzewidziane scenariusze, o czym przekonali się producenci i uczestnicy Dancing With The Stars. Najpierw występu musiał przerwać Sylwester Wilk, który doznał kontuzji nogi. Następnie z powodu kwarantanny z programu musieli rezygnować Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa. Później to samo spotkało Sylwię Lipkę, u której wykryto koronawirusa oraz Rafała Maseraka - z tego samego powodu.

Ostatecznie w programie pozostały tylko dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Która z nich 23.10.2020 sięgnęła po Kryształową Kulę?

Finał Tańca z gwiazdami 2020 był niezwykle wzruszający. Julia Wieniawa i Edyta Zając dały widzom wiele emocji swoimi tańcami, a finałowy występ Sylwii Grzeszczak był doskonałym podsumowaniem całej edycji: "cieszmy się z małych rzeczy"... z Kryształowej Kuli ostatecznie może cieszyć się jednak tylko jedna para! Głosami widzów 11. edycję Tańca z Gwiazdami wygrali Edyta Zając i Michał Bartkiewicz!

GRATULUJEMY!

NAJNOWSZE