Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: Screen/Instagram/@juliawieniawa/@wiktoria_gasiewska Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w Paryżu

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska podbijają Paryż. Nie miały sobie równych

2022-10-21 15:06

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zadały szyku na paryskim evencie poświęconym kosmetycznej marce. Spotkały światowej sławy modelki i celebrowały życie. Trudno oderwać od nich wzrok.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska znają się od dzieciństwa. Razem grały w serialu Rodzinka.pl, gdzie wcielały się w role dziewczyn Kuby Boskiego, granego przez Adama Zdrójkowskiego. Młode celebrytki podbijają teraz wspólnie stolicę Francji, gdzie pojawiły się na evencie znanej marki kosmetycznej. To wielkie wyróżnienie, tym bardziej, że na imprezie można było spotkać wiele sław: Emily Ratajkowski czy Ebonee Davis - amerykańskie supermodelki.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska olśniewały na salonach paryskiego eventu

Julia Wieniawa jest jedną z bardziej zapracowanych polskich celebrytek. Niedawno gościła w Nowym Yorku, gdzie współpracowała ze znaną marką odzieżową, czego efektem jest między innymi sesja zdjęciowa wykonana w kultowych miejscach tego miasta. Po zakończeniu przygody ze Stanami wróciła do Polski, aby pojawić się na premierze filmu Nie cudzołóż i nie kradnij, a teraz mogliśmy oglądać ją na ekskluzywnej imprezie w Paryżu. Na miejscu była również Wiktoria Gąsiewska, która olśniewała modnymi stylizacjami. Julia Wieniawa również oczarowała wyszukanymi stylizacjami. Zobaczcie sami!

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE