Julia Wieniawa

i

Autor: WBF

Julia Wieniawa w zmysłowej bieliźnie. Internauci: a jeszcze niedawno taka słodka i skromna nastolatka

2022-10-16 19:07

Julia Wieniawa zachwyciła nowymi zdjęciami. W mediach społecznościowych piosenkarki i aktorki pojawiły się fotografie, na których widzimy ją w zmysłowej bieliźnie. Jak można się domyślać, posypało się wiele komentarzy. Internauci są zachwyceni niesamowitą formą młodej gwiazdy.

Julia Wieniawa to aktualnie jedna z najbardziej pożądanych twarzy w polskim show-biznesie. Popularność filmów i seriali z jej udziałem oraz początkująca kariera muzyczna sprawiły, że znalazła się w pierwszej lidze świata gwiazd. Nic więc dziwnego, że coraz więcej marek pragnie z nią współpracować. Wieniawa wybiera najlepsze propozycje, a efekty współprac zawsze pokazuje w swoich mediach społecznościowych. Niedawno celebrytka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla znanej marki bielizny. Fotografie zainteresowały internautów, którzy napisali wiele komentarzy. Jakie opinie pojawiły się pod postem artystki?

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa - aktorka i piosenkarka. Życiorys godny gwiazdy Hollywood

Julia Wieniawa zachwyca w bieliźnie!

Gorące zdjęcia Julii Wieniawy skomentowały między innymi gwiazdy. Fotografie pochwaliły między innymi Weronika Rosati, Ola Nowak i Natasza Urbańska. Pojawiły się też wpisy od fanów i wielbicieli. Zdjęcia oraz wybrane komentarze zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa - jak mieszka? Apartament kosztował 2 miliony! [GALERIA]

Śliczna jesteś Julcia.

Bosko wyglądasz.

Julia wyglądasz jak milion dolarów.

A jeszcze niedawno taka słodka i skromna nastolatka była, a teraz ogień!

Trzeba przyznać, że ambasadorkę swojej marki wybrali perfekcyjni.

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE