Julia Wieniawa i Jacek Jeschke szaleją na parkiecie! Nadaje się do Tańca z Gwiazdami?

2019-08-30 12:51
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu jednym z najbardziej oczekiwanych momentów było oficjalne przedstawienie par nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Tymczasem uczestnikom programu show skradła Julia Wieniawa, która szalała na parkiecie z Jackiem Jeschke. Sądzicie, że miałaby spore szanse w Tańcu z Gwiazdami?

Mimo, że jest bardzo zapracowana, Julia Wieniawa nie zapomina o rozwoju. Kilka miesięcy temu chociażby aktorka zdradziła na Instagramie, że bierze lekcje tańca. Efekty mogła zaprezentować wszystkim podczas afterparty prezentacji ramówki Polsatu, kiedy to wkroczyła na parkiet z Jackiem Jeschke!

Jacek Jeschke od tygodni jest oczywiście zajęty intensywnymi treningami z Basią Kurdej-Szatan, z która przygotowuje się do występu w Tańcu z Gwiazdami 10. Jego partnerka najwyraźniej dała mu jednak na jeden wieczór "wychodne". Jak poradził sobie w parze z Julią Wieniawą?

Julia Wieniawa na parkiecie

Julia Wieniawa była jedną z gwiazd, które pojawiły się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Młoda aktorka występuje w nowym serialu stacji Zawsze warto u boku Kasi Zielińskiej i Weroniki Rosati. Po części oficjalnej Julia postanowiła się nieco zabawić, co oczywiście udokumentowali inni obecni na afterparty ;)

Na profilu Tańca z gwiazdami na Instagramie pojawiło się video z tańca Julii Wieniawy i Jacka Jeschke. Jak im poszło? Na nasze oko Julka zgarnęłaby od jurorów naprawdę wysokie noty!

Filmik skomentowała oczywiście Barbara Kurdej-Szatan.

Hahaha 👌👌👌 jest mój Julka szykuj się na następna edycję 😁💪😂😂😂

- czytamy.

Zobaczcie video z pląsów Julii Wieniawy i Jacka Jeschke! Chcielibyście zobaczyć ją w Tańcu z gwiazdami?

NAJNOWSZE