Dygant, Kożuchowska i Widawska na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Wyglądają oszałamiająco

2019-08-29 13:03
Polskie aktorki w Wenecji
Autor: Instagram/ Małgorzata Kożuchowska

Festiwal Filmowy w Wenecji trwa! Na tym jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych w świecie kina nie mogło zabraknąć również polskich akcentów. W Wenecji pojawiły się doskonałe ambasadorki polskiej twórczości filmowej - Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant i Daria Widawska. Aktorki świetnie się bawią i... pięknie wyglądają!

Festiwal Filmowy w Wenecji to co roku nie tylko doskonała okazja do dyskusji o najważniejszych dziełach filmowych roku i spotkań z najważniejszymi osobami ze świata kina. To też szereg imprez i bankietów towarzyszących, a przede wszystkim czas, by cieszyć się pięknem Wenecji. Podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji przyjemność ta spotkała Agnieszkę Dygant, Małgorzatę Kożuchowską i Darię Widawską!

Polskie aktorki przybyły do Wenecji i natychmiast zaczęły relacjonować swój pobyt na Instagramie. Rejsu gondolą po mieście możemy wyłącznie pozazdrościć, a na widok ich kreacji na wieczorny bankiet dosłownie odebrało nam mowę...

Kożuchowska, Dygant i Wieniawska w Wenecji

Szybko okazało się, że Małgorzacie Kożuchowskiej, Darii Widawskiej i Agnieszce Dygant w Wenecji towarzyszy też Marcin Tyszka - nie mamy więc wątpliwości, że na miejsc powstanie kilka pięknych zdjęć. Nie wymaga to zresztą wielu zabiegów, bo samo otoczenie i promieniejące aktorki to doskonały obiekt do fotografowania!

Zobaczcie zdjęcia polskich gwiazd na Festiwalu Filmowym w Wenecji!

>> Krótkie włosy są nudne? Małgorzata Kożuchowska NIE POTWIERDZA! [GALERIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Venice... Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)
NAJNOWSZE