Julia Wieniawa boi się, że studia zniszczą jej karierę? "Teraz nie może zniknąć"

2019-09-18 15:19 kp
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa zrobiła w Polsce zawrotną karierę. 20-letnia gwiazdka cieszy się kolejnymi rolami filmowymi i serialowymi oraz drogimi kontraktami reklamowymi. Wydawałoby się, że do szczęścia nie potrzeba jej już niczego, poza... dyplomem szkoły teatralnej. Choć Julka chciałaby studiować, podobno nie chce hamować kariery.

Gigantyczna kariera Julii Wieniawy zaskoczyła chyba ją samą. Młoda gwiazdka serialu Rodzinka.pl szybko zdobyła serca widzów i stała się jedną z najpopularniejszych młodych influencerek. Jednym z najważniejszych "miejsc pracy" Julii jest jej Instagram - celebrytka publikuje tam zdjęcia ze swojej pracy, stylizacje, fotki ze spotkań ze znajomymi czy polecane produkty.

Julia Wieniawa świetnie radzi sobie też na polu aktorskim - wystarczy wspomnieć o jej ostatnich rolach w Kobietach mafii czy serialu Zawsze warto. Gwiazdka chciałaby na dobre zagrzać miejsca w środowisku filmowym, a więc nie dziwi, że po głowie od dawna chodzą jej studia aktorskie.

Julia Wieniawa pójdzie na studia teatralne?

Jak donosi Fakt cytowany przez serwis Pudelek, Julia Wieniawa od dawna myśli o aplikowaniu na studia teatralne. W ambitnych planach ma jednak przeszkadzać jej... kariera. Zgodnie z informatorami tabloidu, gwiazda boi się, że zajęcia przyhamują jej karierę.

Julia chciałaby skończyć akademię teatralną. Wie, że tylko edukacja pozwoli jej utrzymać się w branży przez wiele lat. Niestety, ona odniosła sukces jeszcze przed maturą i teraz nie może zniknąć, by zająć się nauką. Boi się, że jeśli nie wykorzysta swoich pięciu minut sławy, ludzie o niej zapomną. A przecież początkujący studenci szkół aktorskich nie mogą grać w serialach

- czytamy.

Studia teatralne z pewnością pomogłyby Julii Wieniawie podszlifować jej umiejętności aktorskie. A może ona wcale tego nie potrzebuje?

NAJNOWSZE