szokujące

Julia von Stein zapłakana. "Całe życie byłam gnojona"

2024-04-17 9:46

Julia von Stein zasłynęła z programu "Królowe życia". Wystąpiła również w innym projekcie - "Diabelnie boskie". Na swoim Instagramie zamieściła niepokojące wideo, na którym fani zobaczyli ją całą we łzach.

Julia von Stein cała we łzach

Julia dosyć często i chętnie chwali się swoim życiem prywatnych w social mediach. Całkiem niedawno była "iskierką" w aferze z pracownikami restauracji McDonald's. To właśnie wtedy zrugała pracownika restauracji za to, że zwrócił jej uwagę, by nie paliła papierosa w pobliżu okienka z wydawanym jedzeniem. Julia jest na co dzień projektantką trumien. Na swoim Instagramie zamieściła filmik, na którym jest cała zapłakana. Do tej pory nie zdradziła niestety powodu, przez który tak płakała, ale dała fanom do zrozumienia, że były to łzy szczęścia i chodzić może o jej nowy projekt. Portal "Plotek" podaje, że chodzi o telefon, który celebrytka dostała kilka dni temu. Miała usłyszeć wiadomość, na którą "czekała całe życie": "Dopiero dzisiaj zaczęło do mnie docierać to, co usłyszałam w środę przez telefon. To coś, nad czym pracowałam i o co walczyłam przez ostatnie 1,5 roku. SAMA - z resztą tak jak o wszystko przez całe życie. I co? I osiągnęłam to" - czytamy. "Całe życie byłam gnojona. Całe życie słyszałam, że jestem nikim i nic nie osiągnę. I jakoś się nie poddałam. Nie wiem skąd wzięłam tyle siły" - powiedziała Julia na Instagramie.

Julia von Stein w szpitalu. Pokazała się cała w opatrunkach. Co się stało?

Julia von Stein zapłakana. Całe życie byłam gnojona

i

Autor: Instagram - Julia von Stein
Julia von Stein zapłakana. Całe życie byłam gnojona

i

Autor: Instagram - Julia von Stein, canva

Julia von Stein znana z "Królowych życia", "Diabelnie Boskich" emitowanych na TTV. To 27-letnia kobieta, która pochodzi z Tarnowa. Widzowie mogli ją poznać jako ta, która ma zamiłowanie do luksusu. Od wielu lat związana jest z branży funeralnej. W programie "Królowe życia" pokazuje swoje obowiązki w rodzinnej firmie. Czym Julia von Stein się zajmuje? Na co dzień Julia zajmuje się projektowaniem trumien, malowaniem zwłok i ogólną kosmetyką pośmiertną.

Królowe życia. Tak kiedyś wyglądała Julia von Stein. Wypłynęły jej stare zdjęcia!

Królowa życia zmieniła twarz! Jula von Stein zrobiła TO z policzkami!