Julia Rosnowska

i

Autor: WBF

Julia Rosnowska urodziła! Zdradza: "wkrada się pierwsze zmęczenie"

2021-12-21 18:50

Julia Rosnowska urodziła! Chociaż aktorka przekazała radosną nowinę dziś, jej drugie dziecko jest na świecie już od kilku dni. Mama dwójki pociech opublikowała na Instagramie uroczy wpis, choć niepozbawiony szczerości. Julia Rosnowska czuje już pierwsze zmęczenie!

Julia Rosnowska to aktorka, którą możecie kojarzyć przede wszystkim z serialu Julia. Od ponad dwóch lat sprawdza się w zupełnie nowej roli. Po raz pierwszy została mamą w czerwcu 2019 roku.

Kilka miesięcy temu Julia Rosnowska przekazała fanom kolejne radosne wieści. Aktorka spodziewała się drugiej pociechy! Teraz dowiadujemy się, że kilak dni temu przywitała już maleństwo na świecie.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Julia Rosnowska urodziła drugie dziecko

Aktorka poinformowała o tym fanów 21 grudnia. Dowiadujemy się jednak, że Julia Rosnowska urodziła już kilka dni temu. Gwiazda powitała dziecko w social mediach uroczym wpisem. Jednak wbrew standardom insta-matek, nie czarowała rzeczywistości.

Mniejszy Człowiek jest z nami od kilku dni i szukamy się w nowej rzeczywistości. Hormony totalnej euforii powoli opadają i wkrada się pierwsze zmęczenie. Ale zostaje przeogromna wdzięczność.

Julia Rosnowska doceniła opiekę szpitala, która pomogła jej sprowadzić na świat nowe życie. Nie zapomniała także o docenieniu siebie samej!

Hotplota.pl gratuluje!

Wdzięczność dla mnie samej, bo umiałam o siebie zadbać.Wdzięczność dla mojego ciała, że wykonało taką niewiarygodną pracę przez te 9 miesięcy i jeszcze bardziej niesamowitą przez te ostatnich kilka godzin w porodzie. I że teraz w połogu nadal tak ciężko pracuje.Kocham Cię ciało. Jesteś wspaniałe.

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

W tym roku trwa prawdziwy baby boom wśród gwiazd. Julia Rosnowska jest jedną z wielu celebrytek, które zostały mamami. Oto one!