Jordyn Woods świętowała 23. urodziny. Jej kreacja NIE ZAKRYWAŁA niczego!

2021-09-20 14:36 AM
Jordyn Woods
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jordyn Woods niegdyś cień Kylie Jenner a dzisiaj celebrytka, która musi na własną rękę walczyć o sławę. Jak jej idzie? Raczej kiepsko, bo patrząc na strój, jaki ubrała chyba, na siłę próbuje zwrócić uwagę.

Jordyn Woods przez lata była najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner. To dzięki niej zdobyła sławę i media na całym świecie zaczęły się nią interesować. Nie tylko towarzyszyła Kylie na różnych imprezach, ale również pomagała jej w Kylie Cosmetics. Dziewczyny wydały nawet wspólnie kolekcję.

Kiedy na jaw wyszedł romans Jordyn z Tristanem Thomsonem, czyli ojcem dziecka siostry Kylie, Khloe Kardashian celebrytka natychmiast wyrzuciła Woods ze swojego życia.

Mimo wybaczenia ze strony Khloe Kylie pozostawała nieugięta. Teraz Jordyn musi radzić sobie na własną rękę.

Jordyn Woods robi wszystko, co może by zwrócić na siebie uwagę.

Na urodzinowe wyjście ubrała się w sukienkę, która nie zasłaniała niczego. Tak szczerze, to mamy nawet problem, żeby ją opisać, więc najlepiej jak sami spojrzycie na fotki poniżej.

Myślicie, że Jordyn rozkręci swoją karierę i stanie się skandalistką numer jeden?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?
ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE