Jordyn Woods od dawna nie jest cieniem Kylie Jenner. Jak dzisiaj radzi sobie z karierą?

2021-09-25 18:01 AM
Jordyn Woods i Kylie Jenner
Autor: SplashNews.com/East News

Pamiętacie Jordyn Woods? Niegdyś najlepsza przyjaciółka Kylie Jenner. Dosłownie była jej cieniem. Pojawiała się na wielu branżowych imprezach, lansowała w modnych klubach, a nawet współtworzyła z Kylie kolekcję kosmetyków. Dzisiaj musi radzić sobie na własną rękę. Jak jej idzie? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Jordyn Woods to celebrytka wylansowana przez Kylie Jenner. Dzięki przyjaźni zyskała wielu fanów oraz uwagę mediów. Często gościła na Instagramie Kylie, towarzyszyła jej na wielu ważnych imprezach, a nawet łączyły siły, by stworzyć kolekcję kosmetyków. Dodatkowo wystąpiła u boku dawnej przyjaciółki w programie Life of Kylie, opowiadającym o Jennerce.

Po wybuchu skandalu, podczas którego na jaw wyszło, że Jordyn miała romans z ojcem dziecka Khloe Kardashian, czyli siotry Kylie, celebrytka odcięła się od Woods. Co prawda były próby ratowania przyjaźni jednak na darmo. Jordyn nie pomogła nawet obrona ze strony Khloe, która zapewniła, że jej wybacza i nie chowa urazy.

Jennerka pozostawała nieugięta i skutecznie wyeliminowała aspirującą celebrytkę ze swojego życia. Jak teraz radzi sobie 23-latka?

Całkiem nieźle, choć momentami można mieć wrażenie, że na siłę próbuje zwrócić na siebie uwagę. Jej ostatnia stylizacja wywołała prawdziwą lawinę komentarzy. Woods nieźle zszokowała wybierając mega odważną kreację.

Na Instagramie śledzi ją 12 miliony użytkowników. To tam chętnie publikuje odważne fotki oraz pokazuje, jak wygląda jej życie. Celebrytka ma na swoim koncie pracę w modelingu dla wielu marek, w tym także marki Good American należącej do Khloe Kardashian. Współpracowała z celebrytką w latach 2016-2019.

W 2017 roku Jordyn pojawiła się na wybiegu podczas New York Fashion Week. Ponadto występowała w teledyskach, pojawiała się na okładkach wielu magazynów. W 2019 roku udało jej się wprowadzić na rynek kolekcję przedłużonych włosów. Wypuściła także na rynek kolekcję sztucznych rzęs.

Po odłączeniu się, od słynnej rodziny, Jordyn ma na koncie również kilka aktorskich ról. W 2020 roku pojawiła się kolekcja ubrań PrettyLittleThing X Jordyn Woods.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Od ponad roku Jordyn związana jest z 25-letnim amerykańskim koszykarzem Karlem Anthony Townsem, który regularnie gości na jej Instagramie.

Jak myślicie, jej kariera poszybuje, czy raczej bez Kylie Jenner nie da rady się wybić? Dajcie znać w naszej sondzie.

Sonda
Czy Jordyn Woods poradzi sobie bez wsparcia Kylie Jenner?
NAJNOWSZE