Jonas Brothers wracają! Bracia stęsknili się za sobą?

2019-02-19 14:57
Jonas Brothers
Autor: Ron Smits/London Ent/Splash News/EAST NEWS

Wspaniała informacja dla wszystkich fanów Jonas Brothers. Według najnowszych doniesień autorzy takich hitów jak S.O.S, Burnin' Up i Lovebug znów chcą nagrywać razem. Nick, Joe i Kevin stęsknili się za wspólną pracą i planują wydać pod szyldem Jonas Brothers nową muzykę. To jednak nie koniec ich planów.

Choć ostatnia płyta Jonas Brothers ujrzała światło dzienne dokładnie 10 lat temu, na świecie wciąż nie brakuje fanów zespołu, którzy wierzą, że bracia staną znów jeszcze razem na scenie. Te marzenia właśnie się spełniają, bo według nowych doniesień Kevin, Joe i Nick mają bardzo precyzyjne, wspólne plany.

Jonas Brothers powstali w 2005 roku. Mają na koncie cztery albumy - It's About Time, Jonas Brothers, A Little Bit Longer oraz Lines, Vines and Trying Times. W 2009 roku bracia postanowili zakończyć działalność zespołu i skupić się na solowych karierach. I choć ich fani wiernie im w tym kibicowali, nie mogli pogodzić się z rozpadem grupy.

HOT TEMAT
Karl Lagerfeld nie żyje

Autor: instagram.com

Karl Lagerfeld nie żyje. Gwiazdy żegnają projektanta i pokazują wspólne zdjęcia

Jonas Brothers wracają

The Sun informuje tymczasem, że bracia Jonas pracują nad dokumentem o zespole oraz mają w planach wydanie nowej muzyki.

To będzie jeden z największych muzycznych powrotów od lat. Nie jest tajemnicą, że przed zawieszeniem Jonas Brothers w zespole nie układało się wspaniale, ale krew to nie woda i bracia uleczyli po latach swoje relacje. Po radości z solowych sukcesów muzycznych i poświęceniu czasu na pracę nad pasjonującymi projektami, czują, że teraz jest odpowiedni moment, aby się połączyć.

- czytamy.

Bracia mają też za sobą poważne, biznesowe rozmowy. Kevin, Joe i Nick spotkali się ostatnio w Londynie, by omówić swoje plany.

Tęskniliście?

Zobacz też:

NAJNOWSZE