Johnny Depp ostro o atakach Amber Heard. Udzielił wywiadu polskiemu tygodnikowi

2021-09-23 8:44 mm
Johnny Depp
Autor: Nacho Lopez/agefotostock/East News

21 września na stronach tygodnika "Polityka" ukazał się wywiad Janusza Wróblewskiego z amerykańskim aktorem Johnnym Deppem. Gwiazdor odpowiadał m.in. na pytania o bojkot w Hollywood i o swój konflikt z byłą żoną, Amber Heard. Aktor nie przebiera w słowach i mówi wprost, że został wrobiony!

Nazwany przez tabloidy "żonobijcą", pozbawiony roli w kilku filmach, zapomniany przez branżę, która odwróciła się od niego plecami... Johnny Depp jeszcze kilka lat temu prawdopodobnie nawet w najgorszych koszmarach nie przewidziałby takiego biegu spraw. Niestety aktor w ostatnim czasie przekonał się, że nawet największa gwiazda może spaść z piedestału - i to niezależnie od tego, czy na to zasłużyła, czy nie. 

Oskarżany o bicie żony Johnny Depp długo próbował walczyć o dobre imię, ale brytyjski sąd nie zgodził się z jego argumentacją, po wielu miesiącach sądowej batalii przyznając rację tabloidowi, który nazwał aktora ŻONOBIJCĄ. 

Co dziś mówi o całej sprawie jeden z najbardziej lubianych przez widzów gwiazdorów kina?

Johnny Depp udzielił wywiadu polskiemu tygodnikowi "Polityka". Podczas rozmowy aktor nie unikał tematu swojej wojny z byłą żoną. Johnny Depp uważa, że został wrobiony przez Amber Heard!

Johnny Depp w "Polityce": Zostałem wrobiony!

Podczas rozmowy z Januszem Wróblewskim Johnny Depp nie unikał trudnych tematów, jak choćby ten o swoim rozwodzie i sądowej wojnie z byłą żoną. 

Mimo przegranej w sądzie, Johnny Depp podtrzymuje swoje dotychczasowe stanowisko, że Amber Heard od początku kłamie. 

Jak komentuje przegrany proces z brytyjskim "The Sun", który nazwał go żonobijcą?

Werdykt oceniam jako surrealistyczny. Będę konsekwentnie dążył, by dowieść, że nie jestem sprawcą, a zarzuty o znęcanie się fizyczne i psychiczne są niczym innym, tylko zaplanowanym oszustwem

- mówi były gwiazdor "Piratów z Karaibów".

Johnny Depp o oskarżeniach Amber Heard

Aktor odniósł się również do słów byłej żony, która oskarża go o zażywanie narkotyków i pijaństwo. Johnny Depp zaprzecza, jakoby miał problemy z alkoholem i narkotykami. Przyznaje jednak, że kiedyś szukał ukojenia w używkach. Było to jednak jeszcze w czasach szkolnych. 

Matka cierpiała na depresję, rodzice się rozwodzili. W szkole nie dawałem rady emocjonalnie, walił mi się cały świat

- mówi Johnny Depp w rozmowie z tygodnikiem "Polityka". Aktor wyznał, że choć jako nastolatek szukał ucieczki w alkoholu i narkotykach, to jednak od czasu narodzin córki nie ma z tym problemu. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021
Sonda
Kto mówi prawdę: Johnny Depp czy jego była żona?
NAJNOWSZE