Johnny Depp odbiera nagrodę polskiego festiwalu zza krat! Zażartował?

2020-11-24 16:10 kp
Johnny Depp
Autor: GTRES/G3 Online/East News; Cover Images/East News

W ostatnim czasie Johnny Depp znacznie częściej niż za sprawą swojego filmowego dorobku, pojawiał się w mediach z powodu kolejnych sądowych potyczek z Amber Heard. Tym razem jednak aktora doceniono podczas polskiego festiwalu EnergaCamerimage 2020. Gwiazdor nie pojawił się osobiście w Polsce, zamiast tego dziękując za statuetkę... zza krat!

Nieczęsto mamy okazję oglądać, jak Johnny Depp odbiera nagrodę od polskich filmowców. Tak jednak zdarzyło się przy okazji festiwalu Camerimage - jednego z największych na świecie festiwali poświęconych sztuce operatorów filmowych. Podczas gali przyznawane są Brązowe, Srebrne i Złote Żaby. W tym roku ceremonia odbyła się wirtualnie, a nie - jak planowano wcześniej - w Toruniu.

Podczas EnergaCamerimage 2020 specjalna nagroda za wrażliwość wizualną trafiła do Johnny'ego Deppa. Gwiazdor nie odebrał jej osobiście, jednak skierował do organizatorów specjalny list. I zapozował w wyjątkowo zaskakującym w jego sytuacji miejscu...

Johnny Depp z nagrodą EnergaCamerimage

Johnny Depp w ramach podziękowań przesłał zdjęcie ze statuetką - Złotą Żabą - z którą gwiazdor zapozował... za kratkami.

Pozdrowienia od Johnny'ego Deppa z Bahamów!

- czytamy podpis pod zdjęciem.

Fani Johnny'ego Deppa wiedzą, jak wiele aktor ma ostatnio wspólnego z sądami i wyrokami - najpierw za sprawą procesu rozwodowego z Amber Heard, w którym oskarżyła go o przemoc, a ostatnio w ramach procesu z The Sun, który nazwał aktora "żonobijcą". Tę drugą rozprawę o zniesławienie gwiazdor przegrał, jednak zapowiada apelację.

NAJNOWSZE