Johnny Depp dostanie PEŁNĄ zapłatę za Fantastyczne Zwierzęta 3! Był na planie jeden dzień

2020-11-10 10:02 kp
Johnny Depp
Autor: GTRES/G3 Online/East News; Cover Images/East News

Fani Johnny'ego Deppa wciąż nie mogą uwierzyć w to, że gwiazdora wyrzucono z obsady filmu Fantastyczne Zwierzęta 3. Krok wytwórni Warner Bros. to reakcja na wyrok sądu, według którego The Sun nie złamało prawa, nazywając Deppa "żonobijcą" i tym samym podtrzymując opinię, zgodnie z którą aktor stosował przemoc wobec Amber Heard.

W ostatnich miesiącach Johnny Depp i jego fani żyli nadzieją na pozytywny wyrok sądu w Londynie, przed którym aktor walczył o dobre imię po tym, jak The Sun nazwał go kilka lat temu w jednym z artykułów "żonobijcą". Była to oczywiście reakcja na oskarżenia Amber Heard, która ogłosiła, że jest ofiarą przemocy ze strony Johnny'ego Deppa. Para rozwiodła się w atmosferze skandalu, a Heard przejęła sporą część majątku byłego męża.

Johnny Depp natomiast walczył z ogromnymi problemami wizerunkowymi. Jako mężczyzna bijący rzekomo byłą żonę. Depp nie był mile widziany w Hollywood i długo wydawało się, że jego kariera jest zakończona. Aktorowi udało się jednak zdobyć kilka ról, m.in. w serii Fantastyczne Zwierzęta. Po ostatnim przegranym procesie z The Sun, do którego Johnny Depp przygotowywał się miesiącami - zebrał dziesiątki dowodów i świadków na to, że Amber Heard nie tylko kłamała, ale i sama była agresorką - wytwórnia Warner Bros. grzecznie zwolniła go z pracy.

>> Johnny Depp "poproszony" o rezygnację z roli w Fantastycznych Zwierzętach. To efekt wyroku?

Sonda
Komu wierzysz w tym sporze?

Johnny Depp zwolniony, ale z zarobkiem

Teraz dowiadujemy się, że mimo decyzji wytwórni o zerwaniu współpracy z Johnnym Deppem, aktor może liczyć na wypłatę pełnego wynagrodzenia za film, które miał w kontrakcie. Jak donosi The Hollywood Reporter, Warner Bros musi wypłacić aktorowi pełną gażę, która opiewa na ponad 10 milionów dolarów. Depp zdążył tymczasem pojawić się na planie tylko jeden raz i nagrać jedną scenę od czasu, kiedy 20 września wznowiono zdjęcia do Fantastycznych zwierząt 3.

ESKA XD #009

Twórcy Fantastycznych zwierząt 3 zapowiedzieli już, że postać Gellerta Grindelwalda zagra inny aktor wyłoniony podczas castingu. Wiadomo już, że produkcja nie trafi do kin w listopadzie 2021 roku, jak zakładano pierwotnie. W związku z wciąż zmieniającą się sytuacją pandemiczną premierę filmu przeniesiono na lipiec 2022 roku.

NAJNOWSZE