Johnny Depp ma co świętować! Amber Heard ma się rozliczyć z 7 milionów dolarów

2021-08-03 17:20 es
Johnny Depp
Autor: LLUIS GENE/AFP/East News

Johnny Depp i Amber Heard to jedna z najgłośniej rozstających się par w show-biznesie. Poza rozwodem pojawiły się oskarżenia o przemoc domową i gigantyczne pieniądze. Teraz Johnny Depp ma powód do świętowania. Amber Heard ma się rozliczyć z 7 milionów dolarów, które od niego otrzymała w ramach rozwodu.

Johnny Depp i Amber Heard zakochali się w sobie w 2010 roku. Porzucili ówczesnych partnerów i zdecydowali się razem iść przez życie. 5 lat później wzięli ślub. Niestety sielanka nie trwała długo, bo zaledwie niecałe 20 miesięcy. Później się zaczęło... Johnny Depp i Amber Heard to jedna z najgłośniej rozstających się par w show-biznesie.

Przed sądem nie tylko zakończyli swoją relację, ale także stoczyli prawdziwą batalię. Johnny Depp został oskarżony przez Amber Heard o przemoc domową. To praktycznie pogrzebało jego karierę.

W międzyczasie Amber Heard otrzymała od aktora zasądzone 7 milionów dolarów. Hucznie zapowiadała, że przekaże te pieniądze na rzecz organizacji charytatywnych. Johnny Depp ma jednak wątpliwości, czy słowa dotrzymała...

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Johnny Depp zwycięża - Amber Heard ma się rozliczyć

7 milionów dolarów to dla bankrutującego aktora sporo. Nic dziwnego, że Johnny Depp chciał mieć pewność, że Amber Heard zgodnie z obietnicą przekazała pieniądze organizacjom charytatywnym. Jego zdaniem znaczą część, zatrzymała dla siebie...

Portal TMZ dotarł do dokumentów, które wystawił nowojorski sąd. Zgodnie z nimi Amber Heard ma dostarczyć dokumenty potwierdzające, że zgodnie z zapowiedzią przekazała całe 7 milionów dolarów na cele dobroczynne. Zdobyte w trakcie rozwodu pieniądze miały trafić do American Civil Liberties Union oraz szpitala dziecięcego w Los Angeles.

I chociaż Johnny Depp wciąż ma zrujnowaną karierę za sprawą łatki "żonobijcy", to pewnie utrudnienie życie swojej ex sprawiło mu wielką przyjemność.

NAJNOWSZE