Chrissy Teigen i John Legend

i

Autor: Instagram/ Chrissy Teigen

John Legend w przebraniu Elfa pokazuje klatę. Mina Chrissy Teigen? Życie z takim ciachem nie jest łatwe!

2019-11-22 14:08

Odkąd John Legend zdobył tytuł najseksowniejszego żyjącego mężczyzny, wyraźnie nabrał pewności siebie ;) Jak co roku o tej porze, muzyk jest już w szale przygotowań do świątecznych występów. Nawet jednak przebrany za Elfa znalazł chwilę, by przypomnieć wszystkim, KTO tu jest największym ciachem na świecie!

Gdy magazyn People ogłosił Johna Legenda najseksowniejszym żyjącym mężczyzną, zdziwienia nie krył ani on, ani jego żona ;) Choć Chrissy Teigen wiele razy podkreślała, że Legend to dla niej wspaniały mąż, dotąd przyzwyczajona była raczej do tego, że to ona jest tą seksowniejszą połówką ich związku.

Od tamtego momentu życie Chrissy Teigen i Johna Legenda diametralnie się zmieniło. Okazuje się, że tytuł bardzo spodobał się skromnemu dotąd muzykowi...

Sonda
Który z polskich aktorów jest najseksowniejszy?

John Legend pokazuje seksapil

Chrissy Teigen pokazała na swoim Instagramie zabawne video, na którym towarzyszyła mężowi podczas przygotowań do jego występów w show Jimmy'ego Fallona. Wokalista był już na backstage'u gotowy w przebraniu Elfa, gdy postanowił nieco zaszaleć do kamery i zaprezentować... taniec brzucha.

Znacznie więcej entuzjazmu wśród fanów wywołała jednak na nagraniu mina Chrissy Teigen! Każda kobieta zna to uczucie, gdy jej facet wygłupia się publicznie, a jedyne co ona może zrobić, to... tę minę.

Zobaczcie sami!