John Legend

i

Autor: Invision John Legend

John Legend ostro podsumował prezydenta USA. Donald Trump to "kompletny głupek"

2019-02-27 19:00

John Legend od dawna otwarcie krytykuje obecnego prezydenta USA. Jednak ostatnia wypowiedź była wyjątkowo ostra. Dzień wcześniej John Legend zjadł obiad z poprzednim prezydentem, Barackiem Obamą. Kiedy o tym spotkaniu usłyszał przemówienie Donalda Trumpa, nie wytrzymał.

John Legend coraz częściej angażuje się w politykę. Zdobywca EGOT zjadł ostatnio obiad z byłym prezydentem USA. Nie jest tajemnicą, że John Legend popiera Baracka Obamę.

Natomiast jeśli chodzi o obecną głowę państwa... Tutaj już relacje są znacznie chłodniejsze. Nie raz już John Legend krytykował Donalda Trumpa. Jednak jego ostatnia wypowiedź była wyjątkowo ostra.

HOT TEMAT
Malgorzata Rozenek-Majdan, Radoslaw Majdan

Autor: Adam Jankowski/REPORTER

Malgorzata Rozenek-Majdan, Radoslaw Majdan

Wielu może mieć wrażenie, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma idealne życie. Tymczasem nawet u Perfekcyjnej czasami nie dzieje się dobrze. Cała rodzina Majdanów przeżywa trudne chwile. Marianka przebywa w szpitalu i walczy o życie.

John Legend nazwał Donalda Trumpa kompletnym idiotą

Muzyk był gościem w The Daily Show. Tam opowiadał o tym, jak ostatnio był na obiedzie z Barackiem Obamą. Wspomniał, że porównanie go z Donaldem Trumpem "jest przerażające i uderzające".

Gospodarz Trevor Noah zapytał nowego sędziego The Voice, jak to jest zjeść kameralną kolację i porozmawiać z Obamą, a następnie włączyć telewizor i posłuchać mówienia Trumpa.

To naprawdę jest wstrząsające. Nie próbuję być zabawny. Mamy teraz kompletnego kretyna w Białym Domu. On nie jest dobrym człowiekiem.

Mówił John Legend.

Na obiedzie był nie tylko Barack Obama, ale też Steph Curry. Panowie zjedli posiłek w restauracji International Smoke w San Francisco. Jej współwłaścicielką jest żona tego drugiego.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mom and Dad went out tonight Post udostępniony przez John Legend (@johnlegend)