Córka Joe Jonasa i Sophie Turner ma imię po Hannah Montana? Zdradziła to Miley Cyrus!

2021-03-25 9:14 mm
Joe Jonas i Sophie Turner z córką, Miley Cyrus
Autor: SplashNews.com/East News, Palace Lee/PacificCoastNews/BWP Media/East News

Czy córka Joe Jonasa i Sophie Turner naprawdę ma na imię Willa? A może... Montana? Miley Cyrus rzuciła niespodziewanie na sprawę nowe światło. Wszystko za sprawą liściku od artystki dla młodych rodziców, jaki wypatrzyli na zdjęciu fani. Czyżby niechcący Miley zdradziła ważny szczegół na temat imienia Joe i Sophie? A może zrobiła to celowo...

Dziecko Joe Jonasa i Sophie Turner przyszło na świat pod koniec lipca 2020 roku. Już pierwszego dnia media zza oceanu podały, że para przywitała na świecie córeczkę o imieniu Willa. Później plotki te miała potwierdzić sama Sophie - fani wypatrzyli u niej tatuaż z literą "W".

Ale czy Willa to rzeczywiście imię córki Joe i Sophie? A może dziewczynka ma na imię Hannah, albo... Montana?

Tajemniczy liścik od Miley Cyrus

W środę 24 marca Miley Cyrus wysłała do Joe Jonasa i jego ukochanej bukiet kwiatów. Okazją były 15. urodziny serialu Hannah Montana. Przypomnijmy, że mniej więcej w tym samym czasie, kiedy Miley wcielała się w tytułową gwiazdkę pop, Joe Jonas był gwiazdą innego serialu Disneya, Camp Rock. 

Piosenkarz zamieścił w sieci zdjęcie bukietu z dołączonym liścikiem od Miley Cyrus. I właśnie treść tej kartki wywołała wśród fanów największe poruszenie.

Rozpoznaj gwiazdę po zdjęciu z dzieciństwa

Pytanie 1 z 10
Kto to jest?
Kto to jest?

W odręcznie napisanym liście Miley Cyrus napisała:

Dla Joe & Sophie! To słodkie z waszej strony, że nazwaliście po mnie swoją córkę! Przesyłam wyrazy miłości dla małej Panny Hannah Montana! Uściski, Hannah Montana

No to jak w końcu ma na imię córeczka Jonasów? Willa, Hannah czy Montana? A może Willa Hannah, albo Willa Montana? Mamy nadzieję, że teraz Joe i Sophie wreszcie ujawnią prawdę :)

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE