Joe Jonas pochwalił się nowym tatuażem. Inspiracją Sophie Turner? Pomysłowo!

2020-10-14 15:00 AM
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Bracia Jonas to mega romantyczne osoby. Każdy z nich chętnie chwali się swoją rodziną i często wrzucają fotki ze swoimi ukochanymi. Osobą, która z całej trójki najbardziej zachwyca się swoją żoną jest Nick Jonas. Ale także jego brat Joe Jonas pokazał właśnie jak bardzo kocha Sophie Turner. Nowy tatuaż mówi sam za siebie.

Bracia Jonas cieszą się wielką sławą. Są uwielbiani przez młodszych i tych nieco starszych. Bracia nie wywołują skandali, stronią od kontrowersji i chwalą się na swoich profilach w mediach społecznościowych codziennym życiem. Każdy z nich, oprócz najmłodszego Frankie założył już swoją rodzinę. Najstarszy Kevin Jonas wiedzie szczęśliwe życie z Danielle Jonas i dwójką dzieci, dalej Nick Jonas od 2018 roku jest mężem Priyanki Chopry a Joe Jonas niedawno został ojcem córeczki, którą wychowuje wspólnie z żoną Sophie Turner. I to właśnie Joe pokazał ostatnio duszę romantyka i pochwalił się nowym tatuaże. Co ma wspólnego tatuaż u mężczyzny z romantyzmem? Ano ma i to w przypadku Joe Jonasa bardzo wiele.

ESKA XD #005

JOE JONAS NOWYM TATUAŻEM WYRAZIŁ MIŁOŚĆ DO SOPHIE TURNER

Amerykański aktor i wokalista zrobił sobie tatuaż, który wyraża jego miłość do Sophie Turner. Nowa dziara jest wykonana w bardzo oryginalnym stylu. Na karku widnieje wytatuowana dziurka od klucza a w środku kryje się kawałek twarzy z wyraźnie pokazanym okiem. I choć nie zostało to potwierdzone to fani nie mają wątpliwości, że inspiracją była żona Joe, Sophie. Internauci zgodnie stwierdzili, że wytatuowane oko należy właśnie do niej.

Trzeba przyznać, że pomysł na tatuaż bardzo oryginalny. Podoba Wam się?

Ps. Też widzicie tam podobieństwo do Sophie Turner?

Joe Jonas z nowym tatuażem
Autor: https://www.instagram.com/joejonas
NAJNOWSZE