Joe Jonas na samotnym spacerze z wózkiem [ZDJĘCIA] Czas dla taty i córki

2020-10-12 12:53 kp

Joe Jonas spełnia się w roli ojca. 31-letni wokalista przywitał w lipcu na świecie swoją córkę Willę i od tamtego momentu jest w niej całkowicie zakochany. Najczęściej gwiazdor towarzyszy w zajmowaniu się małą Sophie Turner, jednak nawet najlepszej mamie należy się chwila odpoczynku. I tak Joe wybrał się z córką na samotny spacer.

Gdy Joe Jonas zaczął spotykać się z Sophie Turner, niewiele osób mogło przewidzieć, że będą mieli wobec siebie tak poważne plany. Aktorka i wokalista początkowo chętnie pokazywali się razem na imprezach i wydawało się, że po prostu świetnie się razem bawią. Uczucie między nimi okazało się jednak znacznie poważniejsze i para niespodziewanie w 2019 roku wzięła ślub. Dziś Sophie i Joe to już młodzi rodzice.

Już jako małżeństwo Sophie Turner i Joe Jonas zaczęli bardziej niż kiedykolwiek cenić sobie prywatność. Para nie potwierdzała oficjalnie ciąży aktorki, nawet wtedy, gdy brzuszek był już bardzo widoczny. Aż do przywitania dziecka para ani razu nie wypowiadała się publicznie i nie zdradzała żadnych informacji ze swojego życia prywatnego.

Joe Jonas z wózkiem

Oczywiście teraz, gdy ich córka jest na świecie, Sophie Turner i Joe Jonas jeszcze bardziej pilnują, by dziennikarze nie przerywali im rodzinnej sielanki. Para nie bawi się jednak w ukrywanie przed paparazzimi, stąd do mediów trafiają czasem ich zdjęcia ze spacerów.

ESKA XD #005

Tym razem Joe Jonas wybrał się na samotny spacer z córką. Fotografowie przyłapali go z wózkiem w pobliżu domu pary w Los Angeles. Aktor nie zapomniał przy tym o maseczce - on i Sophie od początku pandemii stosują się do wszystkich zarządzonych zasad.

Zobaczcie jego nowe zdjęcia!

NAJNOWSZE