Joanna Przetakiewicz zorganizowała przyjęcie z okazji rocznicy ślubu. Rinke jako Karl Lagerfeld!

2021-10-04 9:28 AM
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Autor: WBF

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji projektantka mody, słynąca z zamiłowania do organizacji wystawnych przyjęć, zaprosiła mnóstwo gwiazd i razem bawili się w przebraniach, które były elementem obowiązkowym. Największą furorę zrobił mąż Przetakiewicz, który przebrał się za Karla Lagerfelda!

Świętując pierwszą rocznicę ślubu z Rinke Rooyensem, Joanna Przetakiewicz postanowiła poważnie podejść do tematu. Nie tylko życzenia na Instagramie, ale także huczna impreza.

Projektantka zorganizowała wystawne przyjęcie, na którym bawiło się mnóstwo gwiazd. Zaproszenie przyjęli m.in. Małgorzata Kożuchowska, Łukasz Jemioł, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler, Małgorzata Socha, a nawet Kayah!

Wszyscy goście przed przyjęciem mieli powiedziane, że to impreza z przebraniami. Nie mieli więc wyboru i musieli uruchomić swoją kreatywność. Niektórzy spisali się na medal.

Nie zabrakło Pretty Woman, którą była Socha, Anny Wintour, za którą przebrał się Łukasz Jemioł czy Elsy z „Krainy Lodu”, którą reprezentowała Magda Gessler.

Jednak najwięcej uwagi przykuł mąż Przetakiewicz Rinke Rooyens. To on zna Joannę najlepiej i doskonale wie, jak bardzo ceniła nieżyjącego już projektanta Karla Lagerfelda. Postanowił więc zachwycić ją przebraniem, odzwierciedlającym jego osobę.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Koronawirus to nie przelewki. Chorowałam w marcu 2020 roku. Cierpię na migreny, ale to był szalony ból głowy. Nie powiedziałabym, że to migrena. Kaszląc, moja klatka piersiowa się paliła. Wypadły mi też włosy. Kim jestem?

Rinke ubrany był w czarny garnitur, miał na sobie charakterystyczne siwe włosy i nie ruszał się bez pluszowego kota.

Dla przypomnienia, gdy Karl żył, Joanna często w mediach podkreślała, jak bardzo go lubi, a nawet chwaliła się znajomością z nim. Co ciekawe, była nawet zaproszona na urodziny jego kotki Choupette.

Z pewnością Joanna doceni taki pomysł męża. Ona sama przebrana była za Jennifer Lopez.

Joanna Przetakiewicz i Rinke jako Karl Lagerfeld
Autor: instagram.com/joannaprzetakiewicz
Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera
NAJNOWSZE