Joanna Opozda nie wytrzymała. OBRZYDLIWĄ wiadomość zgłosiła na policję

2021-12-03 20:30 es
Opozda kusi w ciąży. To, co na siebie założyła wgniata w fotel!
Autor: AKPA Opozda kusi w ciąży. To, co na siebie założyła wgniata w fotel!

Gwiazdy muszą się mierzyć z ogromnym hejtem. Joanna Opozda nawet się już do niego przyzwyczaiła. Jednak TA wiadomość przekroczyła wszelkie granice. Aktorka poszła na policję, żeby dać przykład innym hejterom, że za swoje słowa ponosi się konsekwencje.

Joanna Opozda funkcjonuje w show-biznesie od lat. Jednak kiedy jej partnerem został Antek Królikowski, zainteresowanie życiem prywatnym aktorki poszybowało w górę. Para starała się chronić przed wścibstwem, jednak nie zawsze się to udawało. Paparazzi zjawili się nawet na ich ślubie.

Niedługo po nim pojawiły się pogłoski, że Joanna Opozda jest w ciąży. Początkowo aktorka zaprzeczała, ale później faktycznie potwierdziła radosne wieści. Wyraźnie poprosiła o spokój ze względu na stan zdrowia. Niestety nie wszyscy potraktowali jej prośbę serio.

Aktorka dostała obrzydliwą wiadomość. Tym razem nadawcy nie odpuści...

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Joanna Opozda na wojnie z hejterami

Trudna ciąża to nie najlepszy czas na walkę z hejtem. Jednak Joanna Opozda tym razem nie może odpuścić. Gwiazda pokazała na Instagramie obrzydliwą wiadomość. Przekaz jest tak okropny, że szkoda nawet go cytować. Anonimowa internautka obrażała aktorkę i życzyła jej najgorszego z powodu... pójścia do ślubu z brzuszkiem.

Joanna Opozda ma dość. Chociaż jak sama mówi do hejtu już przywykła, taka postawa sprawia, że hejterzy czują się bezkarni.

Dlatego ja tym razem nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby znaleźć tę osobę. (...). Zrobię to dla przykładu, żeby kolejna osoba, która będzie chciała napisać taką wiadomość, nie tylko do kobiety w ciąży, do kogokolwiek (...) to zastanowi się i będzie wiedzieć, że nikt nie jest w sieci anonimowy.

Mówiła Joanna Opozda.

Gwiazda zamieściła również zdjęcie z komendy policji oraz dodała, że czeka na działanie prokuratury.

Brawo!

Joanna Opozda niebawem dołączy do grona mam. Które gwiazdy również rodziły w tym roku?

NAJNOWSZE