Joanna Opozda kupiła dziecku pierwszy prezent. "Tyle emocji"

2021-10-21 18:50 es
Joanna Opozda
Autor: WBF

Kilka tygodni temu potwierdziły się opowiadane od dawna plotki. Joanna Opozda jest w ciąży! Aktorka oraz jej świeżo upieczony mąż -Antek Królikowski spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Przyszła mama powoli zaczyna kompletować rzeczy dla dziecka. Pierwszy zakup bardzo ją wzruszył!

Joanna Opozda ma ostatnio sporo na głowie. Kilka miesięcy temu stanęła na ślubnym kobiercu. Jej mężem został znany aktor - Antek Królikowski. Niedługo po uroczystości pojawiły się plotki, jakoby para spodziewała się dziecka. Choć początkowo małżonkowie im zaprzeczali, w końcu potwierdzili radosne wieści.

Teraz Joanna Opozda szykuje się do roli mamy, a to oczywiście oznacza również zakupy. Gwiazda bardzo się wzruszyła pierwszym prezentem dla swojego maleństwa.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Joanna Opozda kupiła dziecku pierwszy prezent

Joanna Opozda i Antek Królikowski starają się trzymać ciążę z dala od mediów. Jednak towarzyszą temu tak silne emocje, że niektórych rzeczy przemilczeć po prostu się nie da. I tak na stories aktorka pokazała pierwszy prezent, jaki kupiła dziecku.

To książeczka pod tytułem Pewnego dnia, niedźwiadku. Joanna Opozda pokazała na stories zdjęcia piękne ilustracje i opatrzyła je mnóstwem wzruszonych emoji.

Pierwszy zakup dla mojego dziecka. Książeczka. Wzruszyłam się. Nie wiem, czy to hormony, czy ta książka jest taka piękna, ale wzrusz. Tyle emocji przy książeczce. Strach pomyśleć, co będzie dalej.

Napisała aktorka.

Joanna Opozda dołączyła również zdjęcie swojej zapłakanej twarzy.

Wkrótce Joanna Opozda dołączy go grona mam-celebrytek. Które gwiazdy urodziły w tym roku?

NAJNOWSZE