Charlie Sheen i Denise Richards

i

Autor: Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News Charlie Sheen ostrzega córkę przed OnlyFans

Córka Charliego Sheena promuje konto na OnlyFans. "To nie działo się pod moim dachem"

2022-06-14 14:40

18-letnia Charliego Sheena dołączyła do kontrowersyjnej społeczności OnlyFans. Sami wrzuciła na Instagram roznegliżowane zdjęcie i zachęcała fanów, do wchodzenia na jej nowy profil obiecując ekskluzywny content. Charlie Sheen rozkłada ręce.

Sam Sheen to córka pary aktorskiej: Charliego Sheena oraz Denise Richards. Urodziła się 9 marca 2004 roku. W tym roku skończyłą 18 lat, a tym samym rozpoczęła dorosłe życie. Urocza 18-latka bez wahania postanowiła dołączyć do portalu dla dorosłych, OnlyFans. Charlie Sheen wypowiedział się na temat odważnej decyzji swojej córki.

Sam Sheen miała problemy ze zdrowiem psychicznym

Sam Sheen nie miała łatwego życia. Jej rodzice zafundowali córce wiele problemów wynikających z życia pełnego przemocy. Niegdyś Sami oskarżyła swoją mamę, Denise Richards o znęcanie się fizyczne, o czym opowiedziała na swoim Tik Toku. Szybko jednak usunęła nagranie. Wyznała fanom, że nienawidziła siebie i wpadła w głęboką depresję.

Charlie i Denise pobrali się w 2002 roku, a dwa lata później przyszła na świat i ch ukochana córka. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a para rozwiodła się w 2006 roku. Na chwilę obecną Sami mieszka wraz z mamą. Kiedy Sami ogłosiła, że dołącza do społeczności OnlyFans, jej tata zabrał głos w sprawie.

Ma teraz 18 lat i mieszka z matką - powiedział Charlie Sheen w rozmowie z serwisem "PageSix" - To nie działo się pod moim dachem, ale ponieważ nie jestem w stanie temu zapobiec, namawiałem ją, aby zachowała klasę, kreatywność i nie zaprzepaściła swojej niewinności - wyznał aktor.

Denise Richards nie mogła zostawić wypowiedzi byłego męża bez komentarza.

Sami ma 18 lat i ta decyzja nie była uzależniona od tego, w czyim domu mieszka. Jako rodzic mogę ją tylko prowadzić i ufać jej osądowi, ale to ona podejmuje własne decyzje - powiedziała.

Czy Charlie Sheen wykupi subskrypcję, aby śledzić poczynania córki w serwisie dla dorosłych i sprawdzać, czy trzyma się jego ojcowskich rad?

Dziwne zachowanie Margaret. Przyznała, że jest upalona