Magda Gessler

i

Autor: EastNews

Joanna Opozda czy Julia Wieniawa? Kto zagra w filmie biograficznym o Magdzie Gessler?

2022-02-21 10:05

W czerwcu zeszłego roku ukazała się autobiografia Magdy Gessler, a niedługo ruszą prace nad filmem, który przedstawi barwne losy "królowej polskich restauracji". Wszyscy zastanawiają się kto powinien zagrać w filmie młodą Magdę Gessler. Gwiazda wyjawia kogo widziałaby w tej roli.

Jedna z najbardziej znanych restauratorek w Polsce, jakiś czas temu opowiedziała swoje życie w autobiografii zatytułowanej „Magda”. Losy charyzmatycznej, wyróżniającej się własnym stylem "królowej polskich restauracji" doczekają się ekranizacji. Wielu widzów na pewno chętnie przyjrzy się życiu i drodze do sławy Magdy Gessler.

Byłam zamożną, niezależną finansowo kobietą z dużym domem w Madrycie, rozpoznawalnym nazwiskiem i bez jakichkolwiek przyziemnych trosk, a teraz zaczynam mozolną wspinaczkę na szczyt niemal od początku – czytamy w autobiografii.

Ten film na pewno mógłby być tragikomedią. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne. Chcę, żeby to był film w 5 odcinkach.

Kto zagra młodą Magdę Gessler w filmie o znanej restauratorce?

Film będzie przedstawiał również czasy młodości restauratorki, a to wymaga zaangażowania w projekt aktorki, która wcieli się w młodą Magdę Gessler. Pojawia się więc pytanie, która polska aktorka stanęłaby na wysokości zadania. Dziennikarz „Faktu” zapytał Magdy czy widziałaby w tej roli Julię Wieniawę.

Każdy ma szansę, ona też. Na pewno tak. Jest bardzo atrakcyjną kobietą i super. A kto wie, może dobra byłaby też żona Antka Królikowskiego, czyli Asia Opozda. Jest śliczna. Zresztą Antka też widzę w tym filmie, bo jest strasznie śmieszny i wyrazisty – powiedziała Faktowi.

Magda Gessler - "Kolekcjonerka przeżyć oraz przygód"

Biografem Magdy Gessler jest jej doradca podatkowy Dominik Linowski, który według Magdy okazał się być osobą idealną do przeniesienia na papier jej bogatego życiorysu. Sam o Magdzie powiedział piękne słowa. Miejmy nadzieję, że aktorka, która wcieli się w postać Magdy Gessler doskonale odda jej charakter i duszę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wygląda Magda Gessler PRZED charakteryzacją! Poznalibyście ją na ulicy?

Kobieta o sercu i duszy nastolatki, niepoprawna optymistka, osoba pełna empatii i miłości. Jej wyobraźnia nie ma ograniczeń, a serce nie czuje lęku. Kolekcjonerka przeżyć oraz przygód, która na pierwszym miejscu zawsze stawia drugiego człowieka – powiedział Dominik Linowski.

Sonda
Kto powinien zagrać młodą Magdę Gessler?
NAJCZĘŚCIEJ złomowane auta w POLSCE | ESKA XD - Prosto z salonu #42