Joanna Moro zszokowała fanki! Zapozowała TOPLESS w zaawansowanej ciąży!

2019-11-07 15:46 nk
Joanna Moro
Autor: Instagram.com/joannamoro

Joanna Moro, która jest obecnie w zaawansowanej trzeciej ciąży, wrzuciła na Instagram serię bardzo odważnych zdjęć. Sesji zdjęciowej na egzotycznej wyspie towarzyszy ważne przesłanie, którym piękna aktorka podzieliła się w poście. Joanna Moro pokazała się topless, w samych majtkach! Zobaczcie jej zdjęcia!

Joanna Moro jest w zaawansowanej ciąży. Na początku sierpnia polsko-litewska celebrytka pochwaliła się fanom, że spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka ma już dwóch synów, a w ciągu najbliższych miesięcy urodzi wymarzoną córeczkę. Raz po raz gwiazda chwali się kolejnymi ciążowymi zdjęciami, jednak te najnowsze wprawiły fanów w oniemienie!

Joanna Moro prawie nago!

Otóż Joanna Moro wrzuciła na Instagram serię prawie nagich zdjęć! Fotki powstały na pięknej plaży w mieście Corralejo na hiszpańskiej Fuerteverturze.

Publikacji zdjęć przyświecała pewna idea. Joanna Moro chciała zaapelować do fanów, by nie wstydzili się swojego ciała i akceptowali je.

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myśle jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy . Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piekna. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby - bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy!

- napisała aktorka.

Zgadzacie się z nią?

NAJNOWSZE