Joanna Krupa

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@joannakrupa Joanna Krupa ścięła włosy - wygląda niczym lalka Barbie

Joanna Krupa wygląda "zupełnie, jak lalka Barbie". Spektakularna zmiana fryzury!

2022-07-12 16:04

Joanna Krupa już dawno nie poddała się tak radykalnej metamorfozie. Postawiła na zmiany, które zostały szeroko skomentowane w sieci. Nowa fryzura zupełnie zmieniła jej wygląd. Co na to fani?

Joanna Krupa dzieli życie między Stany Zjednoczone a Polskę. W Calabasas Los Angeles znajduje się jej willa - to tak toczy się życie rodzinne modelki. W słonecznej Californi wspólnie z mężem Douglasem Nunesem wychowują swoją 2,5-letnią córkę, Ashę. Obecnie gwiazda przebywa w Polsce, gdzie trwają przygotowania do najnowszego sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa na planie pojawi się w nowej odsłonie, ponieważ zdecydowała się na poważne zmiany w swoim wyglądzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiktoria Gąsiewska w bikini na łódce. Fani" Wyglądasz jak gwiazda "Słonecznego patrolu"

Joanna Krupa niczym lalka Barbie. Modelka przeszła metamorfozę

Joanna Krupa od zawsze zachwycała długimi, blond włosami. W tej kwestii nic się nie zmieniło, ale modelka zdecydowała się na krok, który zupełnie zmienił jej wygląd - zdecydowała się na grzywkę! Fani są zdania, że nowa fryzura odjęła jej lat i dodała charakteru. Wygląda więc na to, że to zdecydowanie zmiana na plus.

Cudowna zmiana! Wyglądasz przepięknie - czytamy w komentarzach.

Piękna grzywka i bardzo twarzowa fryzura - napisała zauroczona fanka.

Zupełnie, jak lalka Barbie. Pięknie i z charakterem! - dodała internautka.

Mała zmiana w postaci grzywki zawsze wywołuje spektakularny efekt, co widać na przykładzie Joanny Krupy. Modelka nie przestaje dodawać zdjęć i i relacji na Instagram, prezentując się w nowej fryzurze. Krupa najwidoczniej świetnie czuje się po przejściu drobnej metamorfozy. Podoba wam się efekt?

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10