Joanna Krupa straciła mnóstwo pieniędzy! “To były złe decyzje”

2021-12-02 7:17 RD
Joanna Krupa
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Joanna Krupa w najnowszym wywiadzie wyznała, że w przeszłości podjęła nie najlepsze decyzje jeżeli chodzi o inwestycje. To właśnie przez nie straciła mnóstwo pieniędzy. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Krupa od wielu lat jest aktywna zawodowo. Dzięki atrakcyjnym kontraktom udało jej się zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Kiedyś Joanna zarobione pieniądze inwestowała, między innymi w nieruchomości. Teraz jest jednak bardziej ostrożna. Wszystko przez to, co kilka lat temu wydarzyło się z jej pieniędzmi. 

Przyznam się, że gdy byłam młodsza, dużo zarabiałam i cały czas pracowałam, to zainwestowałam w nieruchomości. Podjęłam złe inwestycje i teraz bardzo boję się inwestować. Mój mąż jest mądry i zrobił dobre inwestycje. Ja trochę się kieruję w jego stronę. Jak byłam młodsza, zainwestowałam w nieruchomości, to były złe decyzje. Kupiłam sześć domów i był crash! Teraz boję się inwestować. Jestem teraz bardzo ostrożna

wyznała Joanna Krupa w rozmowie z dziennikarzami Pudelka. 

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Joanna Krupa interesuje się inwestowaniem w kryptowaluty. Na razie jednak nie ma odpowiednich umiejętności, aby wejść na ten jakże skomplikowany rynek, ale nie wyklucza takiej opcji w przyszłości.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE