Joanna Krupa pokazała wzruszające zdjęcie. "Serce mi pęka"

2022-01-28 8:37 AM
Joanna Krupa
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Joanna Krupa podzieliła się z followersami mega wzruszającym zdjęciem. Obok fotografii trudno przejść obojętnie, podejrzewamy też, że wielu fanów uroniło łezkę. O jakie dokładnie zdjęcie chodzi? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Joanna Krupa zrobiła międzynarodową karierę. Najsłynniejsza polska modelka obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale regularnie wpada do Polski. Nie tylko ma tu obowiązki zawodowe, ale także bliskich.

Prywatnymi momentami dzieli się także ze światem na Instagramie. To tam obserwuje ją 1,7 miliona osób, którzy chętnie komentują i lajkują publikowane przez nią zdjęcia.

Joanna Krupa ze wzruszającym zdjęciem

Nie jest tajemnicą, że modelka jest wielką miłośniczką zwierząt. Na instagramowej relacji często stosuje apele o pomoc dla potrzebujących psiaków. Sama ma sporą gromadkę futrzaków i tego właśnie dotyczył ostatni post.

Na zdjęciu widzimy siedzącą na kanapie Joannę w towarzystwie pięciu czworonogów. Niestety, jak zdradziła w opisie, żaden z nich już nie żyje…

Przeglądałam kilka starych zdjęć i nie mogę uwierzyć, że te wszystkie futrzane maluchy są teraz w psim niebie 😭 Serce mi pęka, bo wydaje mi się, że to zdjęcie jest zrobione niedawno.

Zdjęcie zrobione 2010/11

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE