Joanna Krupa pokazała powitanie Ashy-Leigh z tatusiem po kilku tygodniach rozłąki! Słodko!

2020-08-03 22:16 nk
Joanna Krupa
Autor: THEREALSPW / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa przez ostatnie tygodnie była w Polsce bez męża. Douglas Nuner dołączył do niej w końcu w Warszawie. Mała Asha-Leigh bardzo ucieszyła się na widok tatusia i nie chciała spuścić go nawet z oka podczas zabawy z mamą! Zobaczcie filmiki!

Joanna Krupa od kilku tygodni pracuje na planie programu Top Model 9. Gospodyni show została pod koniec ubiegłego roku mamą. Dlatego też na planie mega popularnego show po raz pierwszy towarzyszy jej mała Asha-Leigh. Dotąd jednak Dżoana i jej córeczka były w Polsce same, bez męża modelki.

Joanna Krupa, Asha-Leigh i Douglas Nunes znowu razem!

W końcu Douglas Nunes znalazł czas, by być znowu ze swoimi dziewczynami! Biznesmen przyleciał do Warszawy, by towarzyszyć Joannie Krupie, która dotąd przebywała w Polsce tylko z córeczką.

Gospodyni Top Model 9 pochwaliła się na Instagramie filmikami z pierwszego od dość dawna spotkania męża z córeczką. Asha-Leigh, choć ma dopiero dziewięć miesięcy, bez problemu rozpoznała tatę i bardzo ucieszyła się na jego widok! Douglas też był bardzo szczęśliwy, mogąc przytulić swoje maleństwo.

Welcome to Poland daddy 💗 #familytime . Przywitanie taty w Polsce.

- napisała Joanna Krupa na Instagramie.

Prawda, że słodki widok?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE