Joanna Krupa pokazała odważne zdjęcie. Nie ma na sobie żadnych ubrań!

2022-10-25 13:22 Adrian Rybak
Joanna Krupa
Autor: AKPA Joanna Krupa pokazała odważne zdjęcie.

Joanna Krupa znana jest z tego, że nie wstydzi się swojego ciała. Wielokrotnie publikowała zdjęcia bez ubrań. Brała także udział w rozbieranych sesjach do magazynów. Teraz w jej mediach społecznościowych pojawiła się nowa fotografia, która zachwyciła internautów. Gwiazda programu Top Model wygląda na niej niezwykle zmysłowo!

Joanna Krupa uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Od wielu lat wiadomo, że nagość nie jest dla niej problemem. Jurorka programu Top Model wielokrotnie mówiła, że nie widzi powodu, aby wstydzić się swojego ciała. Kiedy pytana była o sesje zdjęciowe dla Playboya, zawsze odpowiadała, że dla niej to był zaszczyt móc pojawić się na okładce tego samego magazynu, co największe gwiazdy jak Marilyn Monroe czy Pamela Anderson. Na jej profilu na Instagramie także można znaleźć sensualne fotografie. Teraz opublikowała nową, która zachwyciła jej fanów. Wygląda na niej obłędnie!

ZOBACZ TAKŻE: Top Model - wszyscy zwycięzcy programu. To oni wygrali w poprzednich edycjach [GALERIA]

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Joanna Krupa pokazała odważne zdjęcie

- Plusem ciepłych miejsc jest to, że kiedy zabraknie ci stylizacji zawsze możesz ubrać się w firankę - napisała na Instagramie Joanna Krupa i dodała zdjęcie, które zrobiła podczas pobytu w RPA. Na fotografii widzimy modelkę w naturalnym wydaniu. Owinięta jest jedynie białą, prześwitującą zasłoną. W komentarzach posypały się pochwały. - Piękne zdjęcie. Jest pani cudowna - skomentowała jedna z fanek celebrytki. Post jurorki Top Model zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Olga Król zapuściła włosy i powiększyła usta. Po nieudanej metamorfozie w Top Model nie ma śladu

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE