Joanna Krupa jest W CIĄŻY? TO NAGRANIE dało do myślenia!

2021-09-18 8:57 RD
Joanna Krupa
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym widać Joannę Krupę na planie zdjęciowym programu Top Model. Zdaniem wielu osób jej brzuch wygląda, jakby była w ciąży… Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Krupa swoje pierwsze dziecko urodziła w listopadzie 2019 roku. Mała Asha Leigh wkrótce skończy więc dwa lata. Joasia przez ten czas bardzo chętnie pokazywała ją w mediach społecznościowych. I również w mediach społecznościowych pojawiła się ostatnio masa komentarzy sugerujących, że Joanna Krupa jest w DRUGIEJ CIĄŻY. 

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

A wszystko zaczęło się od nagrania, na którym widać Joannę na planie do programu Top Model. W jednym z czeskich miast modelka nagrywała materiały do tego popularnego show. Widzowie zwrócili jednak uwagę na brzuch gwiazdy. Ten od boku (a z takiej perspektywy właśnie było nagrywane to wideo) - zdaniem wielu komentujących - wyglądał jakby Joasia spodziewała się drugiego dziecka. Zobaczcie sami: 

Też uważacie, że Joanna Krupa jest w ciąży? A może po prostu przed wejściem na plan zdjęciowy najadła się knedliczków? :D

NAJNOWSZE