Shawn Mendes i Camila Cabello mieli "niezręczne" spotkanie? Chodzi o Bieberów

2021-09-17 23:02 es
Shawn Mendes, Camila Cabello, Hailey i Justin Bieber
Autor: Youtube.com/ Vogue

Chociaż MET gala była już kilka dni temu, światowe media wciąż żyją tym wieczorem. Do sieci wciąż trafiają relację z kulis czy przygotowań do tej specjalnej nocy. Na kanale Vogue pojawiło się nagranie na którym Shawn Mendes i Camila Cabello odbywają niezręczne zdaniem internautów spotkanie. Chodzi o Justina i Hailey Bieber!

MET gala nie bez przyczyny jest nazywana modowymi Oscarami. To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie gwiazd! I chociaż od tego wyjątkowego wieczoru minęło już kilka dni, emocje wciąż jeszcze nie opadły.

Podkręcają je kolejne relacje publikowane w sieci przez gwiazdy i zagraniczne media. Kanał na YouTube magazynu Vogue wrzuca nagrania z przygotowań celebrytów do tej specjalnej nocy.

Z wideo dowiedzieliśmy się o spotkaniu podczas MET gali, które cześć internautów opisało jako "niezręczne".

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Shawn Mendes i Camila Cabello mieli niezręczne spotkanie?

Wideo wrzucone na kanał Vogue pokazuje jak Shawn Mendes i Camila Cabello przygotowywali się do pierwszej wspólnej gali MET. Jednak najciekawsze dzieje się na końcu nagrania...

Shawn Mendes i Camila Cabello spotkali Justin i Hailey Bieber. Pary wymieniły uprzejmości i komplementy. Przywitali i pożegnali się bardzo serdecznie. Justin skomplementował stylizację Shawna.

Mimo tych uprzejmości cześć internautów twierdzi, że spotkanie było mega niezręczne!

- Po co te niezręczne rozmowy? Sztuczność

- To jest tak niezręczne, że nie mogę na to patrzeć

- Jest tak taaakie napięcie

Czytamy w komentarzach.

O co chodzi?

Podczas MET gali 2018 Shawn Mendes i Hailey Bieber, wtedy jeszcze Baldwin, przyszli razem. Oficjalnie chodziło o to, by doświadczona w branży modelka pomogła debiutantowi odnaleźć się na salonach. Choć ówczesne przekonywania Shawna Mendesa brzmiały przekonująco, media i tak węszyły tam romans.

Jednak po życzliwości, z jaką wszyscy się do siebie odnosili, nie ma wątpliwości, że Shawn i Hailey to faktycznie była tylko przyjaźń.

NAJNOWSZE